Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Pronájem lešení a bazar lešenářských potřeb

Čeká vás rekonstrukce vašeho obydlí a vám nezbude nic jiného, než objekt obehnat lešením? Obraťte se na Nelostav s.r.o.! Společnost nabízí velmi levné zapůjčení, montáž a demontáž lešení a to již od 90 Kč/m2. Cena zahrnuje montáž, demontáž i pronájem na dobu jednoho měsíce a opravdu po Praze a okolí na místo stavby. To ale není zdaleka vše, společnost nabízí i stavební výtahy, pojízdné věže a shozy suti.

Proč právě Nelostav s.r.o.?

Společnost Nelostav pronajímá klasické i pojízdné lešení po Praze, ale i v jejím okolí. Jde o kvalitní a precizně postavené lešení, které je stabilní a bezpečné. Lešení vám bude ochotně dovezeno přímo na místo určení, smontováno a na konci stavby opět demontováno. Vyskytne-li se jakýkoliv problém, pracovníci ho ihned napraví. Nelostav s.r.o. je vaše jistota, že stavba proběhne bez komplikací a v pořádku. Nelostav s.r.o. dodává kvalitní trubkové i rámové lešení. Je dostatečně široké, a dává pracovníkům vyšší stupeň bezpečnosti.

Stavební výtahy a lešenářské potřeby

Nelostav s.r.o. nabízí pronájem stavebních výtahů GEDA 200 – 850kg. Pronajmete-li si stavební výtahy včetně lešení, dostanete 50% slevu na montáž a demontáž výtahu. Detailní informace o nabízených službách, stejně jako možnost nákupu lešenářských potřeb (kotvy, hmoždinky a sítě), najdete na nelostav.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *