Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Pronájem lešení a bazar lešenářských potřeb

Čeká vás rekonstrukce vašeho obydlí a vám nezbude nic jiného, než objekt obehnat lešením? Obraťte se na Nelostav s.r.o.! Společnost nabízí velmi levné zapůjčení, montáž a demontáž lešení a to již od 90 Kč/m2. Cena zahrnuje montáž, demontáž i pronájem na dobu jednoho měsíce a opravdu po Praze a okolí na místo stavby. To ale není zdaleka vše, společnost nabízí i stavební výtahy, pojízdné věže a shozy suti.

Proč právě Nelostav s.r.o.?

Společnost Nelostav pronajímá klasické i pojízdné lešení po Praze, ale i v jejím okolí. Jde o kvalitní a precizně postavené lešení, které je stabilní a bezpečné. Lešení vám bude ochotně dovezeno přímo na místo určení, smontováno a na konci stavby opět demontováno. Vyskytne-li se jakýkoliv problém, pracovníci ho ihned napraví. Nelostav s.r.o. je vaše jistota, že stavba proběhne bez komplikací a v pořádku. Nelostav s.r.o. dodává kvalitní trubkové i rámové lešení. Je dostatečně široké, a dává pracovníkům vyšší stupeň bezpečnosti.

Stavební výtahy a lešenářské potřeby

Nelostav s.r.o. nabízí pronájem stavebních výtahů GEDA 200 – 850kg. Pronajmete-li si stavební výtahy včetně lešení, dostanete 50% slevu na montáž a demontáž výtahu. Detailní informace o nabízených službách, stejně jako možnost nákupu lešenářských potřeb (kotvy, hmoždinky a sítě), najdete na nelostav.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *