Propadněte rybaření s LK Baits

logoHledáte způsob, jak zabít nudu, dostat se do přírody a zároveň si pořádně odpočinout? V tom případě si čas od času zajděte na ryby. Rybaření patří mezi nejoblíbenější outdoorové aktivity vůbec a oddávají se mu lidé bez rozdílu pohlaví i věku a není důvod, proč by nemělo bavit i vás. Nebo jste ho snad už pár krát u vody byli, ale protože jste z ní nic nevytáhli, raději jste na rybaření zanevřeli? Možná jste měli prostě smůlu, nebo jste podcenili vybavení. Kvalitní rybářské potřeby jsou totiž základním kamenem úspěchu. Známý rybář Lukáš Krása by vám k tomu řekl své. A když už jsme se o něm zmínili, neměli bychom zapomenout na jeho firmu LK Baits.

Chystáte se na lov kaprů? S boilies od LK Baits vám to půjde samo!

LK Baits – Lukáš Krása je ryze česká firma, která již několik let vyrábí boilies – výživné návnady, které jsou určeny především pro lov kaprů a kaprovitých ryb. O tom, že boilies kaprům chutná, nemůže být pochyb, LK Baits patří mezi absolutní špičku na evropském trhu. Vraťme se však k rybaření samotnému. Firma LK Baits totiž neprodává pouze boilies a další pomůcky pro kapráře, ale i další rybářské vybavení. Chcete-li, aby vaše první rybaření neskončilo fiaskem, rozhodně byste měli zavítat do kamenné prodejny v Cholticích (přibližně 10 km od Pardubic).

Bez vhodných rybářských potřeb si u vody neškrtnete

Nemáte-li do Choltic cestu, nevadí, nakoupit můžete i z pohodlí domova v e-shopu lkbaits.cz. I zde nakoupíte vše od krmiva pro kapry až po funkční oblečení k vodě či rybářský člun. Pokud si s nákupem nevíte rady, využijte poradnu. Na webu najdete i spoustu zajímavých článků, které vám zpříjemní čas, kdy zrovna nebudete u vody a příjemně vás navnadí na další lov. A abychom nezapomněli – za pozornost stojí i sekce „VÝPRODEJ“, kde seženete spoustu užitečných věcí za pár korun.

Publikováno: 09. 04. 2013

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: boilies | kaprařina | lk baits | rybaření