Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Propadněte rybaření s LK Baits

logoHledáte způsob, jak zabít nudu, dostat se do přírody a zároveň si pořádně odpočinout? V tom případě si čas od času zajděte na ryby. Rybaření patří mezi nejoblíbenější outdoorové aktivity vůbec a oddávají se mu lidé bez rozdílu pohlaví i věku a není důvod, proč by nemělo bavit i vás. Nebo jste ho snad už pár krát u vody byli, ale protože jste z ní nic nevytáhli, raději jste na rybaření zanevřeli? Možná jste měli prostě smůlu, nebo jste podcenili vybavení. Kvalitní rybářské potřeby jsou totiž základním kamenem úspěchu. Známý rybář Lukáš Krása by vám k tomu řekl své. A když už jsme se o něm zmínili, neměli bychom zapomenout na jeho firmu LK Baits.

Chystáte se na lov kaprů? S boilies od LK Baits vám to půjde samo!

LK Baits – Lukáš Krása je ryze česká firma, která již několik let vyrábí boilies – výživné návnady, které jsou určeny především pro lov kaprů a kaprovitých ryb. O tom, že boilies kaprům chutná, nemůže být pochyb, LK Baits patří mezi absolutní špičku na evropském trhu. Vraťme se však k rybaření samotnému. Firma LK Baits totiž neprodává pouze boilies a další pomůcky pro kapráře, ale i další rybářské vybavení. Chcete-li, aby vaše první rybaření neskončilo fiaskem, rozhodně byste měli zavítat do kamenné prodejny v Cholticích (přibližně 10 km od Pardubic).

Bez vhodných rybářských potřeb si u vody neškrtnete

Nemáte-li do Choltic cestu, nevadí, nakoupit můžete i z pohodlí domova v e-shopu lkbaits.cz. I zde nakoupíte vše od krmiva pro kapry až po funkční oblečení k vodě či rybářský člun. Pokud si s nákupem nevíte rady, využijte poradnu. Na webu najdete i spoustu zajímavých článků, které vám zpříjemní čas, kdy zrovna nebudete u vody a příjemně vás navnadí na další lov. A abychom nezapomněli – za pozornost stojí i sekce „VÝPRODEJ“, kde seženete spoustu užitečných věcí za pár korun.