SAI ATIS - profesionální měření hluku a realizace protihlukového opatření

SAI ATIS - profesionální měření hluku a realizace protihlukového opatření

Jednou ze základních povinností každého zaměstnavatele je zajistit, aby zaměstnanci pracovali ve zdravém prostředí. To mimo jiné znamená redukovat hladinu hluku na zákonem stanovené normy. Mezi nejhlučnější pracoviště patří především průmyslové a výrobní podniky, v rámci kterých je nezbytné provést konkrétní úpravy vedoucí ke snížení hladiny zvuku a doby dozvuku. Řešíte-li v současné době podobný problém, obraťte se na společnost SAI ATIS s.r.o., která v oboru působí velmi dlouho a nabízí efektivní opatření proti snížení hluku.

Výběr vhodného protihlukového opatření začíná měřením hluku

Společnost SAI ATIS poskytuje profesionální poradenskou a konzultační činnost v oblasti akustiky. Prvním krokem je akustická studie s měřením hladiny hluku, kterou u vás provedou vyškolení odborníci. Na základě této analýzy mohou kvalifikovaně rozhodnout o dalším postupu a vybrat vhodné řešení, které povede ke snížení hladiny hluku v provozu na povolený limit. Samozřejmostí je individuální přístup a návrh protihlukového opatření na míru. Měření hluku SAI ATIS provádí celorepublikově, nicméně nejvíce zákazníků pochází z center hustě obydlených měst.

Typy protihlukových opatření

Díky akustické studii mohou specialisté ze SAI ATIS vybrat ideální protihlukový systém v podobě akustických krytů, protihlukových stěn a zástěn, akustických izolací, absorpčních a rezonátorových tlumičů hluku nebo tepelně-akustických izolací. Detailní informace o jednotlivých typech protihlukového opatření najdete na www.sai-atis.cz. Na odborníky na měření hluku a realizaci protihlukových systémů se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem nebo požadavkem nezávazné cenové kalkulace.