Chystáte se do Českých Budějovic? Ubytujte se v rodinném penzionu U Cara!

Chystáte se do Českých Budějovic? Ubytujte se v rodinném penzionu U Cara!

Jižní Čechy patří k nejoblíbenějším turistickým regionům a rozhodnete-li se je navštívit, doporučujeme ubytování v Českých Budějovicích. Statutární, správní a kulturní metropole sama osobě stojí za návštěvu, ale za zmínku stojí i její blízkost k mnoha dalším historicky cenným místům (např. Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Třeboň, Zlatá Koruna...). A my vám prozradíme, kde najdete velmi komfortní ubytování s vynikající kuchyní.

Komfortní pokoje, ve kterých se budete cítit jako doma

Preferujete-li ubytování s domáckou atmosférou, pak by vaše volba mohla padnout na rodinný penzion „U Cara“. Tento penzion v Českých Budějovicích nabízí kapacitu 16 míst (5 dvoulůžkových pokojů s možností šesti přistýlek), přičemž všechny pokoje jsou stylizovány do příjemných barev a vybaveny tak, abyste se v nich cítili útulně. Vkusný nábytek, vlastní sociální zařízení, kuchyňka, wi-fi připojení k internetu a možnost dovybavení dle požadavků hosta – to zní dobře, nebo ne?

Potěšte svůj mlsný jazýček neošizenou kuchyní

Zmíněnou kuchyňku ale zřejmě nevyužijete, protože nedílnou součástí penzionu je také stylová restaurace. Místní kuchaři zde připravují vynikající pokrmy a to zásadně z čerstvých surovin. Na talíři dostanete poctivou kvalitu a nikoliv polotovary nebo náhražky. V menu na vás čeká slaná i sladká kuchyně, ale také zákusky a speciality pro vegetariány. Vaše chuťové buňky si přijdou na své.

Perfektní zázemí pro akce všeho druhu

Penzion České Budějovice je vhodným místem také pro pořádání rodinných oslav, večírků a firemních akcí. K tomu je jako stvořený salonek, ve kterém se vám dostane adekvátního soukromí. A bude-li zapotřebí, můžete si rezervovat celou restauraci s kapacitou až 90 míst. Celkovou atmosféru umocňují tři velká akvária, která jsou jako magnet především pro menší děti. A v průběhu teplejších měsíců je k dispozici až 35 míst na zahrádce. V penzionu U Cara si pobyt v Českých Budějovicích užijete jako nikde jinde. Fotogalerii, ukázky jídelníčku a další informace najdete na www.ucara.cz.

Publikováno: 10. 11. 2014

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: penzion u cara české budějovice