Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Proplast K: Odborníci na okna, dveře, garážová vrata a zimní zahrady

Rozhodli jste se pro rozsáhlejší rekonstrukci, v rámci které proběhne výměna oken, ale také vchodových dveří či garážových vrat? A aby toho nebylo málo, chystáte se vybudovat zimní zahradu? V tom případě by se vám hodil kontakt na někoho, kdo se postará o vše, co bude třeba. Nás zaujalo široké portfolio společnosti Proplast K s.r.o., o které zákaznici hovoří jen v pozitivním duchu.

Firma Proplast K se ve svém oboru pohybuje téměř 15 let a již dlouho patří k největším dodavatelům oken ve východočeském regionu. Vy si můžete vybrat mezi plastovými nebo hliníkovými profily.

Plastová a hliníková okna z prvotřídních profilů

Proplast K okna a dveře vyrábí z vysoce kvalitních komponentů od prověřených dodavatelů. Plastová okna, dveře a zimní zahrady z profilů Inoutic a hliníková okna, dveře, fasády a zimní zahrady z profilů Yawai. Izolační skla pochází ze závodů AGC. Firma je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 a vlastní výrobou se zabývá již od roku 2001.

Co se týče volby mezi plastovými a hliníkovými okny, není jednoduchá. V obou případech se však můžete spolehnout na prvotřídní izolační vlastnosti, špičkovou kvalitu zpracování a nulovou údržbu. Pro hliník hovoří ještě delší životnost, pro plast zase nižší cena. Podstatné jsou je také vaše estetické cítění. Hliníková okna jsou velmi moderní, ale nemusí slušet každému domu.

Garážová vrata jako lusk

Společnost Proplast K nabízí také výklopná, sekční, posuvná a rolovací garážová vrata. Všechny zmíněné varianty disponují elektrickým pohonem, který výrazně usnadní manipulaci a dá vaší garáži úplně nový rozměr. Samozřejmostí jsou velmi dobré izolační vlastnosti, díky kterým ušetříte za vytápění.

Na zahradě po celý rok

Zmíněné zimní zahrady jsou v posledních letech stále oblíbenější. Získáte místo, kde můžete po celý rok relaxovat v příjemném prostředí zeleně. Zimní zahrada zvětší celkový obytný prostor a pozvedne estetickou úroveň bydlení.

zimní zahrada

Tak co vy na to? Odborníci z firmy Proplast K vám rádi doporučí optimální řešení, které vašemu bydlení sedne na míru. Další informace najdete na www.proplast-k.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *