Dioptrické brýle roku 2020 – jaké budou letos „IN“?

Dioptrické brýle roku 2020 – jaké budou letos „IN“?

Dioptrické brýle už dávno nejsou něčím, za co bychom se museli stydět. Ba naopak, staly se v současnosti víc než jen nezbytnou pomůckou. Patří mezi dokonalé módní doplňky, které skvěle doladí vaši image. Jaké patří mezi letošní trendy? S těmito horkými novinkami neuděláte v roce 2020 chybu.

Kulatá klasika

Kulatá klasika z módy nevyjde. To ostatně potvrzují elegantní brýle značky Ray Ban, které jsou nejen trendy, ale působí zároveň neuvěřitelně sofistikovaně. Jejich jemný a svěží vzhled s tenkými kovovými obrubami rozzáří vaši tvář. Polorámový model se hodí především pro ženy s hranatým a srdcovým obličejem. Kromě pokrokového designu poskytují také neuvěřitelné pohodlí. Značka Ray Ban patří již několik desetiletí mezi neodmyslitelnou módní ikonu, na kterou vsází i mnozí umělci.

Kočičí vzhled

Kočičí tvar brýlí se těší velké oblibě již několik sezon a nic se na tom nezmění ani letos. V roce 2020 se budou nosit hlavně ty užší, větší a ve vintage stylu. Tyto dioptrické brýle se skvěle hodí ke každému outfitu, vtisknou mu punc luxusu a ženskosti. Volte ty v jemnějším provedení a hravých barvách, abyste nevypadali zbytečně přísně. Trefou do černého se stanou brýle světoznámé italské značky Prada, které jsou stylové a nadčasové. Zatímco v nesmrtelné černé barvě podtrhnou eleganci, v efektní oranžovo-hnědé kombinaci se stanou výrazným prvkem, který na vás nikdo nepřehlédne. Nebojte se být osobitá a jedinečná.

Nesmrtelné retro

Také letos se budou nosit retro brýle ve stylu 70. a 80. let, půjde především o ty velké, hranaté s hrubými rámy, které perfektně sednou lidem s kulatým obličejem. Dodají šmrnc a zajistí, že budete nepřehlédnutelní. Pozadu však nezůstanou ani brýle s malými okrouhlými rámy, které v sobě nesou nádech starých časů. Oblíbí si je všichni, kteří chtějí vypadat intelektuálně, ale zároveň se nebojí být extravagantní. K dostání jsou totiž v mnoha trendových barvách nebo v decentnějším zlatém provedení, které se hodí ke každé příležitosti. Zlatá je navíc nadčasová, nemusíte se tedy bát, že by vyšla z módy. Tak podtrhněte pomocí brýlí vaši sebedůvěru a staňte se osobitá a jedinečná!

Publikováno: 15. 01. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Adam