Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Neuspěchejte výběr nového vozu

Zdá se vám, že váš plechový miláček dosluhuje a je nejvyšší čas, abyste ho poslali na zasloužený odpočinek na nejbližší vrakoviště? Nebo jen zkrátka toužíte po větším, komfortnějším či rychlejším voze? Předtím, než se rozhodnete pro „výhodný“ nákup v autobazaru, zvažte nákup nového vozu. Zbrusu nové auto má oproti ojetině celou řadu výhod – vztahuje se na něj záruka a několik dlouhých let tak nebudete muset řešit případné problémy, nemusíte se bát, že vám v nejnevhodnější chvíli vypoví službu (pokud se tak přeci jen stane, většinou vám prodejce zapůjčí náhradní vozidlo) a samozřejmě i lépe vypadá. Málokterý ojetý automobil vypadá tak dobře jako vozidlo, které právě sjelo z výrobní linky. A co si budeme povídat – vůně nového auta je zkrátka nenahraditelná.

Nová auta už přitom nejsou tak nedostupná jako v minulých letech a to ani modely z vyšších tříd. Ceny vozidel rok od roku klesají a slušné vozítko dnes pořídíte za mnohem nižší cenu než kdy dříve. Prodejci si navíc konkurují nejrůznějšími akčními balíky a slevami, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun. Otázkou však je, jaké auto by mělo nahradit to stávající. Přestože máte svého favorita, vyplatí se udělat menší průzkum trhu. Automobilky, které byly v minulých letech považovány za outsidery, se výrazně polepšily a vyrábí vozy, jejichž jízdní vlastnosti směle konkurují zavedeným stálicím. Kromě toho jsou mnohem levnější a s výbavou, o které by si konkurenční vozy mohly nechat zdát.

Vzhledem k obrovskému množství nabízených modelů je srovnání aut velmi komplikované. Nepatříte-li k motoristickým nadšencům, pravděpodobně by se vám hodila „menší“ pomoc. Jednoduchá rada zní:“Vyzkoušejte porovnávač aut jezdíte.cz.“

Porovnání aut? O srovnání cen plynu nebo elektřiny jste již určitě slyšeli, ale služba jezdime.cz je pro vás asi velkou neznámou. Nebudeme proto chodit kolem horké kaše a rovnou vám prozradíme to podstatné. Jde o nejkomplexnější a nejucelenější přehled nových vozidel (jakýsi on-line katalog aut, chcete-li), který nabízí možnost rychlého porovnání motorizace, výbavy a ceny a to včetně grafického srovnání. Zajímavá je i funkce Moje garáž, do které si můžete schovat vybrané vozy a kdykoliv je pohodlně porovnat. Na webu se dozvíte také spoustu zajímavých informací o automobilkách a nejvýznamnějších modelech a najdete zde i přehled všech autorizovaných prodejců automobilů všech značek.