Ráj pro sedláře a výrobce oděvů pro zvířate

Ráj pro sedláře a výrobce oděvů pro zvířate

Vyrábíte sedla nebo oblečky pro čtyřnohé kamarády a hledáte dodavatele komponentů? Už nemusíte. Obraťte se na společnost Pet Hardware, která nabízí široký sortiment sedlářského kování, nýtů a průchodek, přezek, ozdob a hrotů, řetízků a dalších součástek, se kterými vytvoříte originální příslušenství pro chovatele.

Ze zverimexu významným evropským dodavatelem

Přesuňme se teď o téměř čtvrt století zpět. V roce 1990 zakladatel firmy Jan Grác otevřel v Přerově malý zverimex, ale již za tři roky poté prostory vyměnil a začal se specializovat na výrobu a prodej chovatelských potřeb – především provazových vodítek a řetízků. V roce 1997 však firmu zasáhla povodeň, během které byly zničeny všechny skladové zásoby, ale ani to ji nezastavilo od dalšího vývoje. Netrvalo dlouho a rozšířila sortiment o sedlářské kování a začala své produkty prodávat po celé Evropě. Momentálně patří mezi významné světové hráče a značku PET HARDWARE většina evropských výrobců důvěrně zná. Důvodů, proč odebírat komponenty právě od PET HARDWARE je hned několik. Zboží je kvalitní, cenově dostupné a množství skladových položek čítá více než 1600 a sortiment se neustále rozšiřuje. Spoustu komponentů najdete i ve značkových výrobcích a luxusním zboží od renomovaných výrobců. Ty nejnáročnější z vás jistě potěší, že PETHARDWARE využívá k výrobě odlitků ze zinku vlastní formy, čímž jim zajišťuje perfektní povrchovou úpravu.

Luxusní zboží pro pejskaře

Na své si přijdou i koncoví odběratelé, pro které jsou připraveny opravdu zajímavé kousky. Chcete, aby byl váš čtyřnohý mazlíček venku vidět i večer? Pořiďte mu svítící LED obojek! Fajnšmekři ocení přítomnost luxusních a vysoce odolných stahovacích obojků z bronzu. Prim však samozřejmě hrají zmíněné sedlářské potřeby, kůže a usně a nezbytné nářadí. A to je teprve začátek – na aktuální nabídku se můžete podívat třeba hned na www.pethardware.com.