Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zvířata

Ráj pro sedláře a výrobce oděvů pro zvířate

Vyrábíte sedla nebo oblečky pro čtyřnohé kamarády a hledáte dodavatele komponentů? Už nemusíte. Obraťte se na společnost Pet Hardware, která nabízí široký sortiment sedlářského kování, nýtů a průchodek, přezek, ozdob a hrotů, řetízků a dalších součástek, se kterými vytvoříte originální příslušenství pro chovatele.

Ze zverimexu významným evropským dodavatelem

Přesuňme se teď o téměř čtvrt století zpět. V roce 1990 zakladatel firmy Jan Grác otevřel v Přerově malý zverimex, ale již za tři roky poté prostory vyměnil a začal se specializovat na výrobu a prodej chovatelských potřeb – především provazových vodítek a řetízků. V roce 1997 však firmu zasáhla povodeň, během které byly zničeny všechny skladové zásoby, ale ani to ji nezastavilo od dalšího vývoje. Netrvalo dlouho a rozšířila sortiment o sedlářské kování a začala své produkty prodávat po celé Evropě. Momentálně patří mezi významné světové hráče a značku PET HARDWARE většina evropských výrobců důvěrně zná.

Důvodů, proč odebírat komponenty právě od PET HARDWARE je hned několik. Zboží je kvalitní, cenově dostupné a množství skladových položek čítá více než 1600 a sortiment se neustále rozšiřuje. Spoustu komponentů najdete i ve značkových výrobcích a luxusním zboží od renomovaných výrobců. Ty nejnáročnější z vás jistě potěší, že PETHARDWARE využívá k výrobě odlitků ze zinku vlastní formy, čímž jim zajišťuje perfektní povrchovou úpravu.

Luxusní zboží pro pejskaře

Na své si přijdou i koncoví odběratelé, pro které jsou připraveny opravdu zajímavé kousky. Chcete, aby byl váš čtyřnohý mazlíček venku vidět i večer? Pořiďte mu svítící LED obojek! Fajnšmekři ocení přítomnost luxusních a vysoce odolných stahovacích obojků z bronzu. Prim však samozřejmě hrají zmíněné sedlářské potřeby, kůže a usně a nezbytné nářadí. A to je teprve začátek – na aktuální nabídku se můžete podívat třeba hned na www.pethardware.com.