Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zahrada

Ratanový nábytek – luxus na vaší zahradě

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i volné dny plné slunce a odpočinku na zahradě. Bezpochyby usilovně přemýšlíte nad tím, jak ze své zahrady udělat malý ráj na Zemi, aby byly Vaše sladké chvíle nicnedělání ještě příjemnější. Jednou z možností je nákup nového setu zahradního nábytku. Inspirujte se s námi při jeho výběru a vytvořte na své zahradě luxusní oázu klidu s ratanovým zahradním nábytkem!

Proč je zahradní nábytek z ratanu tolik oblíbený?

Ratanový zahradní nábytek se již dlouhou dobu hřeje na výsluní popularity, a to naprosto právem. Ratan, ať už pravý přírodní nebo ten umělý, je totiž nejen krásný na pohled, ale také disponuje mnoha skvělými vlastnostmi, díky kterým si ho oblíbili i ti nejnáročnější zákazníci. Obzvláště nábytek z polyratanu je pružný, pevný, a zároveň lehký. Působí luxusním dojmem a snadno se kombinuje s dalšími materiály, jako je kov nebo sklo.

Co je to polyratan?
Umělý ratan, nazývaný také polyratan neboli wicker je poměrně novým a velice módním materiálem pro výrobu nábytku do interiérů, a zejména exteriérů. Skvěle se uplatňuje při výrobě zahradního nábytku a doplňků. Je téměř nezničitelný, v podstatě bezúdržbový a oproti přírodnímu ratanu mnohonásobně odolnější.

Krása a luxus ratanového nábytku

Polyratanový zahradní nábytek bývá vyroben v nadčasovém designu a své uplatnění proto najde nejen na zahradě, ale i na terase nebo dokonce v interiéru. S trochou nadsázky lze říci, že díky ratanu můžete do svého obývacího pokoje přenést kus své zahrady a naopak – na své zahradě vytvořit útulný „pokojíček“ právě s pomocí ratanového nábytku.

ratanovy-nabytek-2

V nabídce dodavatelů zahradního nábytku dnes najdete nejen klasické zahradní sety nábytku, jako jsou ratanové stoly a židle, ale také ratanové pohovky a houpačky. Specialitou je pak ratanový zahradní nábytek vhodný i pro zahrádky restaurací, kavárennebo ratanová lehátka k hotelovým bazénům či do wellness center. Výběr je tedy opravdu pestrý, proto neváhejte a pořiďte si ratanový nábytek na zahradu. Nabízí se Vám jedinečná šance, jak si na své zahradě vychutnat opravdový luxus a zároveň se odlišit od ostatních.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Zahradní nábytek z ratanu můžu jen doporučit. Pokud chce člověk opravdu hezké provedení z vyplétaného ratanu, tak si sice oproti klasickému plastu připlatí, ale stojí to za to. Já jsem asi před 2 roky kupoval ratanový nábytek zde https://www.a-market.cz/3501-zahradni-ratanovy-nabytek a musím říct, že jsem maximálně spokojený. Prakticky se o něj nestaráme kromě pečlivého omytí po sezóně a přesto je pořád jako nový.