Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Ocelové protipožární dveře od BB Kovo chrání životy i majetek

Myslíte si, že děláte maximum pro ochranu zdraví svých blízkých a svého majetku? Pokud jste doposud přehlíželi možnost zabezpečení pomocí požárních dveří (nesprávně označované jako „protipožární dveře“), měli byste to napravit. Určitě jste již o tomto bezpečnostním prvku slyšeli – je vhodný do domácností, dílen i firemních prostorů. A my vám prozradíme, proč se obrátit na výrobní společnost BB Kovo s.r.o., která právem patří mezi českou špičku.

Požární ocelové dveře by měly být samozřejmé ve frekventovaných budovách, nicméně v posledních letech se stále častěji objevují také v rodinných domech a bytech. Hodí se do kotelen, sklepů, garáží a všude tam, kde by se mohl oheň vymknout kontrole. Bez nadsázky lze říct, že požární dveře mohou zachránit životy – oddělí dva úseky, obvykle nouzový východ od ostatních částí objektu. Oproti obyčejným dveřím po určitou dobu odolají ohni.

Na trhu je množství výrobků, z nichž některé jsou velmi levné a méně kvalitní a jiné vysoce kvalitní, ale cenově nedostupné. A to je první důvod, proč jsou ocelové požární dveře od BB-Kovo tak žádané. Naprosto precizní výroba v kombinaci s dostupnou cenou jistě přesvědčí i vás. K tomu přičtěte komplexní služby – firma se postará o výrobu, dopravu na místo určení a montáž. Samozřejmě i o průběžný servis a údržbu.

Firma BB Kovo je na trhu dostatečně dlouho (od roku 1990!) a má s výrobou špičkových požárních dveří a vrat bohaté zkušenosti. O kvalitě výrobků svědčí bohaté reference, mezi kterými nechybí významné instituce a renomované firmy. V nabídce najdete jednokřídlé i dvoukřídlé požární dveře pro venkovní i vnitřní použití. Vše v různých povrchových úpravách, rozměrech a stupních požární odolnosti.

BB Kovo ke klientům přistupuje individuálně a vždy se snaží o optimální řešení na míru. S výběrem vhodných ocelových požárních dveří vám kvalifikovaní pracovníci rádi poradí. Další informace najdete na www.bbkovo.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.