Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Recenze Aldigo.com: Konečně bezpečné místo, kde najdete placené společnice

Sháníte placenou společnici, ale máte strach, že se dostanete do nepříjemných problémů, které s prostředím „holek na sex“ tak nějak souvisí? Tím spíš, pokud se má jednat o slečnu na úrovni – třeba jako společnost na obchodní cestu. Díky projektu Aldigo si můžete oddechnout. A nejen vy, unikátní systém zjednodušuje život klientům i ženám. Za projektem stojí zkušení internetový podnikatelé Matěj Jačka a Tomáš Mráz. Jejich kamarád také nemohl najít vhodnou společnici, a tak se zrodila myšlenka na vybudování unikátní aplikace.

Tip redakce: Pokud nehledáte placenou společnici, ale nezávazný sex zdarma, vyzkoušejte prověřenou seznamku, kde se nepodvádí:Projekt šitý horkou jehlou? To určitě ne

Sjednávání placených schůzek není jednoduché pro žádnou stranu. Proto vzniklo Aldigo, které proces maximálně zjednodušuje. Projekt stál přes dva miliony korun a byl spuštěn po téměř ročním testování. Okamžitě se registrovalo několik tisíc uživatelů a stovky dívek.

Bezpečnost a soukromí především

Nutno zdůraznit, že Aldigo není obyčejný systém pro zprostředkování komunikace mezi společnicemi a klienty. Tvůrci si dali za cíl vytvořit bezpečnější prostředí, ve kterém by nehrozilo zneužíváním, vydírání a vyhrožování. Tedy typické nešvary erotického byznysu. Osobní odpovědnost, svoboda a rovnoprávnost jsou důležitými předpoklady oboustranné spokojenosti, což se povedlo na výbornou. Za zmínku stojí také to, že Aldigo umožňuje ženám využít sociální, právní a zdravotní pomoci.

Ale kdybyste přeci jen hledali známost, za kterou nemusíte platit ani korunu, registrujte se na seznamce bez fiktivních profilů – funguje víc než dobře:Naprosto intuitivní sjednávání schůzek

Z uživatelského hlediska je portál velmi přehledný. Moderní design bez zbytečných prvků usnadňuje vyhledávání dívek a celkově šetří čas oběma stranám. Stačí definovat své požadavky a najít holky na sex, které se nachází v bezprostředním okolí. Plánování schůzky opravdu nemohlo být jednodušší.

  • Rychlost registrace
  • Přehlednost
  • Bezpečnost
  • Nabídka dívek
4.8

Shrnutí

Portál Aldigo.com se bezesporu zasadil o změnu trhu s erotickými službami- Vývojáři však neusínají na vavřínech a chystají další nové funkce, díky kterým budou placená setkání ještě lepší. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, službu určitě vyzkoušejte. Budete nadšení!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *