Recenze Aldigo.com: Konečně bezpečné místo, kde najdete placené společnice

Recenze Aldigo.com: Konečně bezpečné místo, kde najdete placené společnice

Sháníte placenou společnici, ale máte strach, že se dostanete do nepříjemných problémů, které s prostředím „holek na sex“ tak nějak souvisí? Tím spíš, pokud se má jednat o slečnu na úrovni – třeba jako společnost na obchodní cestu. Díky projektu Aldigo si můžete oddechnout. A nejen vy, unikátní systém zjednodušuje život klientům i ženám. Za projektem stojí zkušení internetový podnikatelé Matěj Jačka a Tomáš Mráz. Jejich kamarád také nemohl najít vhodnou společnici, a tak se zrodila myšlenka na vybudování unikátní aplikace. Tip redakce: Pokud nehledáte placenou společnici, ale nezávazný sex zdarma, vyzkoušejte prověřenou seznamku, kde se nepodvádí:

Projekt šitý horkou jehlou? To určitě ne

Sjednávání placených schůzek není jednoduché pro žádnou stranu. Proto vzniklo Aldigo, které proces maximálně zjednodušuje. Projekt stál přes dva miliony korun a byl spuštěn po téměř ročním testování. Okamžitě se registrovalo několik tisíc uživatelů a stovky dívek.

Bezpečnost a soukromí především

Nutno zdůraznit, že Aldigo není obyčejný systém pro zprostředkování komunikace mezi společnicemi a klienty. Tvůrci si dali za cíl vytvořit bezpečnější prostředí, ve kterém by nehrozilo zneužíváním, vydírání a vyhrožování. Tedy typické nešvary erotického byznysu. Osobní odpovědnost, svoboda a rovnoprávnost jsou důležitými předpoklady oboustranné spokojenosti, což se povedlo na výbornou. Za zmínku stojí také to, že Aldigo umožňuje ženám využít sociální, právní a zdravotní pomoci. Ale kdybyste přeci jen hledali známost, za kterou nemusíte platit ani korunu, registrujte se na seznamce bez fiktivních profilů - funguje víc než dobře:

Naprosto intuitivní sjednávání schůzek

Z uživatelského hlediska je portál velmi přehledný. Moderní design bez zbytečných prvků usnadňuje vyhledávání dívek a celkově šetří čas oběma stranám. Stačí definovat své požadavky a najít holky na sex, které se nachází v bezprostředním okolí. Plánování schůzky opravdu nemohlo být jednodušší.

Publikováno: 09. 08. 2017

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: aldigo recenze | aldigo.com zkušenosti