Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Recenze: Autodoktor rozdává valentýnské slevové vouchery

Čas je neúprosný a letí jako splašený. Ale nepodepisuje se jen na našem vzhledu, stárnutí je patrné také na automobilech. Vzpomeňte si na dobu, kdy vaše auto vonělo novotou a vypadalo k světu. Těžko uvěřit, že jde o stejný vůz, tedy alespoň při pohledu na poškrábaný lak a znečištěný interiér. Naštěstí existují lidé, kteří v tomto směru dokáží hotové divy. Respektive umí renovovat vozidlo do té míry, že ho možná ve finále ani nepoznáte. Služba, kterou si vy i váš plechový miláček zamilujete, se nazývá Autodoktor a my vám prozradíme podrobnosti.

Autodoktor je komplexní soubor služeb, které lze přirovnat k ozdravné kůře pro automobily. Jedná se o opravu drobných poškození laku či rozleštění (renovaci) autolaku, čištění interiéru, renovaci plastových světel, opravy čelních skel a v neposlední řadě i desinfekce klimatizace nebo opravy kůže a plastů. Firemní motto zní „hýčkat vaše auto je naše potěšení“, což činnost Autodoktora stoprocentně vystihuje. Dočkáte se individuálního přístupu a odjedete s úsměvem na rtech.

Návštěvou u Autodoktora ušetříte spoustu peněz, které byste jinak vynaložili za nové náhradní díly. Opravy interiérů  u Autodoktora svým způsobem napomáhají k lepšímu životnímu prostředí. Většina motoristů ani netuší, jak efektivně lze díky know-how a moderním technologiím opravit a retušovat poškození, a to v exteriéru i v interiéru vozidla.

A protože se blíží Valentýn, lidé kolem služby Autodoktor připravili atraktivní dárek v podobě valentýnského voucheru. Chcete-li udělat radost někomu z okruhu svých nejbližších, objednejte si některou ze služeb, získejte slevu ve výši 30 % a po uhrazení dostanete voucher. Ten pak věnujete někomu, kdo bude mít z renovovaného a čistého auta největší radost.

Voucher4

Bližší informace o jednotlivých službách a kontaktní údaje najdete na www.autodoktor.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *