Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Recenze: Autodoktor rozdává valentýnské slevové vouchery

Čas je neúprosný a letí jako splašený. Ale nepodepisuje se jen na našem vzhledu, stárnutí je patrné také na automobilech. Vzpomeňte si na dobu, kdy vaše auto vonělo novotou a vypadalo k světu. Těžko uvěřit, že jde o stejný vůz, tedy alespoň při pohledu na poškrábaný lak a znečištěný interiér. Naštěstí existují lidé, kteří v tomto směru dokáží hotové divy. Respektive umí renovovat vozidlo do té míry, že ho možná ve finále ani nepoznáte. Služba, kterou si vy i váš plechový miláček zamilujete, se nazývá Autodoktor a my vám prozradíme podrobnosti.

Autodoktor je komplexní soubor služeb, které lze přirovnat k ozdravné kůře pro automobily. Jedná se o opravu drobných poškození laku či rozleštění (renovaci) autolaku, čištění interiéru, renovaci plastových světel, opravy čelních skel a v neposlední řadě i desinfekce klimatizace nebo opravy kůže a plastů. Firemní motto zní „hýčkat vaše auto je naše potěšení“, což činnost Autodoktora stoprocentně vystihuje. Dočkáte se individuálního přístupu a odjedete s úsměvem na rtech.

Návštěvou u Autodoktora ušetříte spoustu peněz, které byste jinak vynaložili za nové náhradní díly. Opravy interiérů  u Autodoktora svým způsobem napomáhají k lepšímu životnímu prostředí. Většina motoristů ani netuší, jak efektivně lze díky know-how a moderním technologiím opravit a retušovat poškození, a to v exteriéru i v interiéru vozidla.

A protože se blíží Valentýn, lidé kolem služby Autodoktor připravili atraktivní dárek v podobě valentýnského voucheru. Chcete-li udělat radost někomu z okruhu svých nejbližších, objednejte si některou ze služeb, získejte slevu ve výši 30 % a po uhrazení dostanete voucher. Ten pak věnujete někomu, kdo bude mít z renovovaného a čistého auta největší radost.

Voucher4

Bližší informace o jednotlivých službách a kontaktní údaje najdete na www.autodoktor.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *