Vyhněte se nejčastějším chybám při zařizování obývacího pokoje

Vyhněte se nejčastějším chybám při zařizování obývacího pokoje

Toužíte po útulném a přitom dostatečně reprezentativním obývacím pokoji, ale bojíte se, že při zařizování uděláte zbytečné chyby? V tom případě jsou následující tipy určeny právě pro vás, Prozradíme vám, jakých přešlapů se nejčastěji dopouštíme.

Barva stěn

Zcela zásadní je barevnost stěn, která se podepíše na velikosti. Platí, že tmavší barvy a velké vzory opticky zmenšují. Na druhou stranu se nemusíte nutně uchylovat k bílé. Trendy je jemně šedá, která je taktéž světlá a budí dojem luxusního obýváku.

Sedací souprava

Středobodem každého obývacího pokoje je sedací souprava. Do menšího bytu je optimální světlejší tón, kterou mohou barevně doplnit polštářky. Velikost sedačky musí odpovídat dispozicím interiéru – příliš velká souprava zabírá zbytečně mnoho místa. Větší interiér naopak opticky rozdělí větší nábytek.

Osvětlení

Obrovskou chybou je podcenit úroveň osvětlení. Nespokojte se s jediným centrálním svítidlem a pořiďte si i další zdroje světla. Může se jednat o nástěnné lampičky, obloukovou lampu nebo jiné typy svítidel.

Obývací stěna

Na závěr jsme si nechali obývací stěnu, která nesmí chybět v žádném obývacím pokoji. Do menšího interiéru jsou jako stvořené lesklé povrchy (opticky zvětšují místnost). Nevšedním a výrazným barvám se vyhněte a nechte je solitérům (a to jen ve větších interiérech).

Nabídka obývákových stěn je neskutečně široká a vy se o tom můžete přesvědčit třeba hned

Renomovaný prodejce T-nábytek.cz nabízí kvalitní obývací sestavy za skvělé ceny.

Neztrácejte čas a využijte přehledné filtrování, které vám umožní vyhledat tu pravou obývací soupravu dle barvy, dekoru či materiálu. Vše je skladem a při nákupu nad 3000 Kč nebude platit poštovné. Samozřejmostí je i montáž přímo u vás doma. obyvaci-sestava Chcete-li se dozvědět další tipy ohledně zařizování domácího pokoje, navštivte idnadbytek.cz. O výběru obývákové stěny se dozvíte na nabytek-dnes.cz.

Publikováno: 05. 10. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: jak zařídit obývací pokoj