Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Rezervujte si dovolenou s předstihem a ušetříte

Sychravé podzimní počasí přímo vybízí k výletu někam do teplých krajin. Pokud vám ovšem pracovní závazky dovolenou překazily, využijte volný čas plánováním té, na kterou vyrazíte napřesrok. Rezervujete-li si ji s předstihem, ušetříte nemalé peníze. Takzvaná first minute dovolená je přesným opakem populární last minute a nalézá v ní oblibu stále více lidí. Pojďme se však spolu na výhody zájezdu na „první chvíli“ podívat podrobněji.

Kdo ocení last a kdo zase first minute?

Last minute není třeba představovat, alespoň jednou jste ji určitě využili i vy. Pro všechny cestovatele, kteří nechtějí dělat kompromisy, ale zároveň vyžadují velmi nízkou cenu zájezdu, je dovolená na poslední chvíli jako stvořená. Jenomže ne každý má možnost vyrazit do světa takhle kvapem a navíc nechce riskovat, že vybraný termín už nebude volný. A právě pro takové turisty je perfektní možností first minute.

Zajímavostí je, že first minute dovolenou nabízí zahraniční cestovní kanceláře pod názvem first moment, princip se však od české upravené verze neliší. Využijete-li nabídku first minute, můžete ušetřit nemalé peníze a to až 30% z celkové ceny zájezdu. Některé cestovky zase nabízí benefity v podobě dopravy či ubytování dětí zdarma. Atraktivní jsou i balíčky ve formě zvýšeného kapesného, přístup na placené pláže a podobně.

Chytrý tah ze strany cestovních kanceláří

A proč vlastně kanceláře first minute zájezdy nabízí? Chtějí naplnit kapacity již z kraje sezóny a předejít tak velkým storno poplatkům v případě většího počtu nevyprodaných míst. Dalším důvodem je marketingová stránka – díky slevám se cestovní kanceláře zviditelní.

Pokud vás myšlenka first minute zaujala, nezapomeňte se podívat na aktuální nabídku jedné z největších cestovních kanceláří New Travel.cz. Ta nabízí široké spektrum destinací, do kterých můžete při předčasné rezervaci vyrazit s výraznou slevou!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *