Rolety do oken Den a Noc: Elegantní a stoprocentně funkční stínící systém

Rolety do oken Den a Noc: Elegantní a stoprocentně funkční stínící systém

Hledáte špičkový systém pro zastínění oken? Ale jak vůbec takový systém vypadá a jaké vlastnosti by měl mít? V prvé řadě musí zajistit efektivní odclonění ostrých slunečních paprsků a v řadě druhé musí dobře vypadat. K tomu přičtěte jednoduché ovládání a snadnou montáž – tak zní definice stínící techniky, která bude odpovídat vašim vysokým nárokům a ve všech směrech vás uspokojí. My jsme ji našli u specializovaného prodejce MK Rolety pod názvem Den a Noc. Jedná se o elegantní a velmi praktické rolety, které se budou vyjímat i u vás doma.

Instantní zatemnění snadno a rychle

Proč právě Den a Noc? Tyto rolety do oken mají své jméno oprávněně, protože umí vytvořit půlnoc i během prosluněného dopoledne. Žaluzie a záclony více potřebovat nebudete – rolety se skládají z propustných a nepropustných pásů ve dvou řadách za sebou a kdykoliv je lze nastavit tak, aby interiér částečně nebo zcela zatemnily. Systém se ovládá klasicky řetízkem, díky kterému lze lamely rychle nastavit do požadované polohy.

Bezproblémová montáž bez nutnosti vrátní do oken

Rolety Den a Noc se vyrábí ve dvou variantách (Mini a Maxi). Oba provedení se snadno montují a není zapotřebí nic vrtat. Do zdi se umístí speciální držáky, do kterých se systém nacvakne. Rolety typu Mini se ukotvují k okennímu křídlu fixační páskou a nastavitelnými háčky, takže nedochází k nežádoucímu poškození oken. Typ Maxi se upevňuje ke stropu, na zeď nebo do špalety. Ovládací mechanismus se k roletám šroubuje. Pokud vás moderní rolety zaujaly, potěší vás pestrý výběr barevných kombinací. K systému dostanete kvalitní hliníkový profil pro lepší stabilitu. Prodejce vám s výběrem ochotně poradí a prozradí vám o roletách vše, co by vás mohlo zajímat. Více se dozvíte na www.mk-rolety.cz.

Publikováno: 02. 09. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: rolety do oken