Na posteli prý trávíme až polovinu života

Na posteli prý trávíme až polovinu života

Na posteli trávíme až příliš mnoho času na to, abychom mohli podcenit její výběr. Moudro „nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci“, zde platí dvojnásob. Postele patří mezi nejpoužívanější nábytek vůbec a nechcete-li kupovat každou druhou sezónu novou, raději se rovnou poohlédněte po něčem bytelnějším. Na druhou stranu není pravda, že nejdražší=nejlepší. I v tomto segmentu lze najít zlatý střed, který bude představovat vyvážený poměr mezi přijatelnou cenou a kvalitou. Naše návštěva internetového obchodu s nábytkem domnabytkuonline.sk to jen potvrdila. Objevili jsme zde celou řadu zajímavých kousků za opravdu pěknou cenu. Domnabytkuonline.sk je místem, ve kterém z pohodlí domova nakoupíte prakticky jakýkoliv nábytok, ale o tom až někdy příště. Nás zajímaly především postele.  

Levné, ale kvalitní postele? I to je možné

  Pokud si myslíte, že s omezeným rozpočtem nemáte šanci na slušnou postel, mýlíte se. I lacné postele totiž nevypadají vůbec lze a i když se po desingové stránce nemohou rovnat dražím kouskům, udělají vám dobrou službu. Jednoduchá postel z dřevotřísky za 32 € se sice dominantou interiéru nestane, ale nenáročnému single poslouží víc než dobře. Za hubičku však nakoupí i manželské páry - za necelých 50 € je k mání moderní dřevěná manželská postel ve dvou barevných kombinacích. A ani přes nízkou cenu vám v ložnici rozhodně neudělá ostudu.  

Popusťte uzdu fantazii, skutečně je z čeho vybírat

  Na druhé straně stojí skutečně luxusní postele, jejichž cena je, světe div se, opět velmi nízká. Volba materiálu je samozřejmě otázka vašich osobních preferencí – někomu sedne masivní dřevo jiný nedá dopustit na kov. Nechybí ani postele pro děti, včetně populárních poschoďových variant, které v dětském pokoji ušetří spoustu místa. U každého výrobku najdete podrobné informace o tom, zda je součást postele i rošt a matrace nebo úložný prostor. Tak jako tak se můžete spolehnout na vysokou kvalitu zpracování a povedený design. Ostatně prohlédněte si postele online sami!

Publikováno: 03. 04. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: levné postele | manželské postele | mderní postele | postele pro děti | postele z masivu