Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

RT STEEL – specialista na bezešvé ocelové trubky a jiný hutní materiál

Najít někoho, kdo pro vás zajistí výrobu a dodávku hutního materiálu, není jednoduché. A najít spolehlivého dodavatele, který jde vstříc svým zákazníkům a nabídne jim cenově neodolatelnou nabídku, je ještě náročnější. Vy již ale hledat nemusíte a můžete se obrátit na společnost rt steel s.r.o., která patří ke špičce ve svém oboru. Její specializací je výroba bezešvých a svařovacích trubek, jejichž proces výroby a možnosti využití vám prozradíme v dnešním článku.

Výroba a využití bezešvých trubek

Bezešvé trubky se vyrábí z oceli, která je válcována za tepla v jakosti 11 353. Válcování probíhá následovně – zahřátý materiál je umístěn mezi dva válce, které ho vytvarují do požadované podoby. Výrobní délka bezešvých trubek se pohybuje v rozpětí 5 – 7 metrů, ale v případě nestandardních požadavků je lze vyrobit i v jiných rozměrech. Ocelové trubky beze švů se využívají pro vedení plynu, páry, vzduchu a mnoha jiných substancí.

Výroba a využití svařovaných trubek

Výroba svařovaných trubek je odlišná a probíhá skružením ocelových plechů a svařením podélným svarem. Svařované trubky se využívají pro dopravu vodných roztoků, ke stavbě strojů a při výrobě tlakových nádob.

Proč spolupracovat s rt steel s.r.o?

Jak jsme již uvedli výše, společnost rt steel s.r.o. (se sídlem v Chomutově) se specializuje na výrobu hutního materiálu, bezešvých, nerezových a ocelových trubek a ocelových tyčí. Tyto materiály se dále využívají při výrobě komponentů kotlů a energetických zařízení. Výrobky podléhají splňují normy ČSN, DIN, EN, ANSI, STM a GOST.

Rt steel s.r.o. se mimo jiné zabývá také broušením a dělením materiálů o délce až 14 m (brousit lze materiál o průměru 100 mm – 1200 mm).

Na rt steel s.r.o. se můžete obrátit také s jinými požadavky souvisejícími s výrobou hutního materiálu, frézováním, svářením nebo obráběním kovů. Pro odborníky nepředstavují žádné povrchové úpravy materiálu na míru žádný problém. Další informace najdete na www.rtsteel.cz.