Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

RT STEEL – specialista na bezešvé ocelové trubky a jiný hutní materiál

Najít někoho, kdo pro vás zajistí výrobu a dodávku hutního materiálu, není jednoduché. A najít spolehlivého dodavatele, který jde vstříc svým zákazníkům a nabídne jim cenově neodolatelnou nabídku, je ještě náročnější. Vy již ale hledat nemusíte a můžete se obrátit na společnost rt steel s.r.o., která patří ke špičce ve svém oboru. Její specializací je výroba bezešvých a svařovacích trubek, jejichž proces výroby a možnosti využití vám prozradíme v dnešním článku.

Výroba a využití bezešvých trubek

Bezešvé trubky se vyrábí z oceli, která je válcována za tepla v jakosti 11 353. Válcování probíhá následovně – zahřátý materiál je umístěn mezi dva válce, které ho vytvarují do požadované podoby. Výrobní délka bezešvých trubek se pohybuje v rozpětí 5 – 7 metrů, ale v případě nestandardních požadavků je lze vyrobit i v jiných rozměrech. Ocelové trubky beze švů se využívají pro vedení plynu, páry, vzduchu a mnoha jiných substancí.

Výroba a využití svařovaných trubek

Výroba svařovaných trubek je odlišná a probíhá skružením ocelových plechů a svařením podélným svarem. Svařované trubky se využívají pro dopravu vodných roztoků, ke stavbě strojů a při výrobě tlakových nádob.

Proč spolupracovat s rt steel s.r.o?

Jak jsme již uvedli výše, společnost rt steel s.r.o. (se sídlem v Chomutově) se specializuje na výrobu hutního materiálu, bezešvých, nerezových a ocelových trubek a ocelových tyčí. Tyto materiály se dále využívají při výrobě komponentů kotlů a energetických zařízení. Výrobky podléhají splňují normy ČSN, DIN, EN, ANSI, STM a GOST.

Rt steel s.r.o. se mimo jiné zabývá také broušením a dělením materiálů o délce až 14 m (brousit lze materiál o průměru 100 mm – 1200 mm).

Na rt steel s.r.o. se můžete obrátit také s jinými požadavky souvisejícími s výrobou hutního materiálu, frézováním, svářením nebo obráběním kovů. Pro odborníky nepředstavují žádné povrchové úpravy materiálu na míru žádný problém. Další informace najdete na www.rtsteel.cz.