Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Energie

Sálavé vytápění hal – rychlé a ekonomické řešení

V dnešní době, kdy ceny energií průběžně rostou, je žádoucí, aby otopný systém poskytl maximální výkon a současně byl dostatečně úsporný. To se samozřejmě netýká jen běžných domácnosti, ale také výrobních hal, větších pracovišť a v neposlední řadě i venkovních ploch. Řešíte podobný problém a hledáte způsob, jak topit efektivně a zároveň za přijatelnou cenu? V tom případě se přeorientujte na sálavé vytápění, které má oproti ostatním systémům spoustu podstatných výhod.

O sálavém vytápění jste již pravděpodobně slyšeli, ale nevěnovali jste mu zaslouženou pozornost. Škoda, mohli jste ušetřit nezanedbatelnou částku, ale nic není ztraceno a stále máte možnost vše změnit. Vaše první kroky by měly směřovat ke společnosti Schwank, která patří mezi absolutní špičku a to již od doby jejího vzniku. Prozradíme vám, co vám může sálavé vytápění hal schwank.cz nabídnout.

Sálavé teplo je s námi více než 80 let

Zakladatel společnost Günther Schwank patřil mezi průkopníky a vynalezl první plynový infrazářič již před 80 lety. Jeho společnost naštěstí neusnula na vavřínech a díky neustálému vývoji a inovacím se dostala na špici světových výrobců těchto zařízení. Momentálně sálavé vytápění schwank.cz využívá více než 2 miliony klientů v rámci více než 40 zemí světa. Tato čísla jsou samy o sobě důkazem, že jde o skutečně výhodné řešení.

Infrapanely se hodí do haly i na otevřené sportoviště

Sálavé vytápění je ideální pro haly a to nejen pro ty výrobní, ale také letištní nebo sportovní. V chladných dnech jsou plynové infrazářiče k nezaplacení a teplo, které vydávají, se v mnoha směrech podobá přirozeným slunečním paprskům. Zařízení vydávají elektromagnetické vlnění, které proniká vzduchem a zahřívá plochu až poté, co na ni dopadne. Díky infrapanelům lze dosáhnout výrazného rozdílu mezi okolním prostředí a vytápěnou plochou – např. na tribunách sportovního stadionu až od 10°C. Jedině díky plynovým infrazářičům si mohou diváci užít sportovní utkání i v případě velmi nízkých teplot.

Rychlá návratnost investice

Rozhodnete-li se využít úsporné spotřebiče i vy, můžete se spolehnout na velmi rychlou návratnost. Díky infrapanelům bude ve vaší výrobní hale příjemné teplo bezprostředně poté, co je uvedete do provozu. Mezi další výhody patří absence víření prachu a vzduchového polštáře pod střechou objektu. Teplo je přirozené a rovnoměrně rozložené. Schwank vám doporučí vhodný model a postará se o veškerý servis. Více na www.schwank.cz.