Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Dopřejte svým dětem zdravotně nezávadnou postel, ve které se jim bude skvěle usínat

Chcete pro své děti to nejlepší? Hloupá otázka, viďte. Možná však právě stojíte před výběrem dětské postele a nevěnujete ji tolik pozornosti, kolik by si zasloužila. Tajemství zdravého spánku totiž netkví jen ve zdravotní matraci, ale také v posteli samotné. Jestlipak jste věděli, že spousta výrobců ošetřuje konstrukci nátěry, které mohou dětem způsobit alergie? Informovaný rodič ale ví, kam sáhnout. V posledních letech hraje prim masivní dřevo, které má oproti ostatním materiálům spoustu výhod.

Dětské postele z masivního dřeva jsou ošetřeny zdravotně nezávadnými barvami a laky a děti proto nejsou v přímém ohrožení látkami, které jim mohou způsobit zdravotní komplikace. Vyrábí se z kvalitního dřeva, které je mnohem odolnější než lamino nebo dřevotříska a navíc i lépe vypadá. Konstrukce je stabilní, pevná, ale přesto lehká a dobře se s ní manipuluje. Vzhledem k širokému sortimentu si můžete vybrat mezi klasickými postelemi, dvojlůžky i patrovými variantami, které vám v případě většího množství potomků ušetří spoustu místa. Dětské postele z masivu lze kombinovat i s úložným prostorem, který pojme ložní prádlo, dětské oblečení, hračky či cokoliv, co zrovna potřebujete uskladnit.

Detska postel

Dětské postele z masivu se vyrábí v širokém spektru designových variant a určitě se vám podaří najít takovou, která zapadne do celkového konceptu dětského pokojíčku. Najdete je i v specializovaném internetovém obchodě www.babynabytek.cz a to v rozměrech od délky 120 cm až po 200 cm. Neméně zajímavé jsou dětské postele se zábranou a postele ve tvaru auta, kterou ocení především chlapci. A najde se i něco pro malé princezny – kouzelné postele s motivy nejoblíbenějších pohádek od Disneyho jsou zkrátka neodolatelné. V každém případě se můžete spolehnout na vysokou kvalitu zpracování a fakt, že postele vyhovují nejvyšším standardům.

Společnost Babynabytek se ovšem neorientuje pouze na postele a nabízí kompletní sortiment dětského nábytku a dekorací do dětského pokoje. Neméně zajímavá je i nabídka dětského zboží a potřeb jako jsou kojící polštáře, vaničky, pleny, chodítka, lehátka hopsadla, hračky a podobně. Důvodem k návštěvě e-shopu je také blesková dodací lhůta, ochotný zákaznický servis a možnost nákupu na splátky. Tak na co ještě čekáte? Zařiďte svým dětem pokojíček snů, ve kterém se jim bude skvěle bydlet.