Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Nebojte se sportování venku! S týmovými čepicemi a tubusy proti větru a chladu

Sportovci, ať už profesionální či amatérští, to dnes nemají snadné. Nemohou hrát své zápasy a jejich tréninková příprava je značně omezená, musejí se spolehnout výhradně na venkovní sportoviště a přírodu. Počasí, které venku nyní panuje, však s tímto plánem příliš neladí. Protože sportovce ale jen tak něco od pohybu neodradí, s venkovními podmínkami se spokojí. Jen je potřeba se k tomu řádně vybavit.

Nižší teploty a chladný vítr, to jsou společně s deštěm největší nepřátelé sportování venku. Chránit před těmito neduhy počasí je nutné zejména okrajové části těla. Nohy si zahřejete při běhání, tělo také. Ale ruce, krk a hlavu nikoliv. Při oblékání sportovci právě na tyto části těla nejčastěji zapomínají. A tak je nutné jim to připomínat, ideálně jim rukavice, čepice, nákrčníky či šátky rovnou sehnat. To je úkol pro jednotlivé týmy.

Reprezentujte nejen dresem, ale i týmovými doplňky

Dresy, teplákové soupravy, mikiny. Drtivá většina sportovních klubů je pro své členy pravidelně zajišťuje. Týmové čepice a tubusy k nim mohou být skvělým, a především funkčním doplňkem. Hráči je využijí jak při sportování, tak mimo něj, a neustále budou svůj klub reprezentovat. Opatřit je lze jakýmkoliv potiskem, nezáleží na barvě, velikosti, množství textu, log ani čísel. Designově je můžete sladit se svými klubovými barvami či dresy. Potisk lze dokonce provést zářivými fluo barvami, čepice a šátky díky tomu získají další plusové body – budou dobře viditelné i ve tmě.

Týmové tubusy jsou z lehkého polyesteru, který je příjemný na dotyk, při nošení nijak neomezuje a netlačí. Navléknout ho lze na krk, na hlavu místo šátku a v případě potřeby i na ústa a nos místo roušky. Čepice se vyrábí z prodyšného materiálu Winter Cube, který perfektně zahřeje, zároveň se pod ním však hlava zbytečně nepotí.

Čepice a šátky využijí sportovci z různých odvětví. Ať jde o fotbalisty, hokejisty, atlety či sportovce halových sportů, kteří jsou dočasně nuceni se připravovat venku, takový nákrčník se hodí všem. Zmiňované oblečení pochází od výrobce dresů DDsport, který je dodavatelem sportovního oblečení pro přední české kluby.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.