Sedací soupravy a nové trendy

Sedací soupravy a nové trendy

Potřebujete novou sedací soupravu? Stačí otevřít katalog a vybrat si z neuvěřitelného množství modelů. Nabídka je extrémně široká a sedací nábytek se liší nejen cenou a materiálem, ale také typem konstrukce, velikostí a užitnými funkcemi. Není snadné vybrat tu správnou, a to mimo jiné i proto, že se trendy neustále mění. Nepřestávejte číst a dozvíte se, co je v současné době v kurzu.

K čemu moderní sedačka slouží?

Sedací souprava je středobodem většiny obývacích pokojů. Debatujeme na ní s příteli, relaxujeme na ní při sledování oblíbených seriálů a dopřáváme si na ní odpolední siestu. Proto je na místě věnovat výběru dostatek pozornosti. Přeci jen jde o dominantní kus nábytku, který udává celkové tempo místnosti.

Tisíc chutí pro tisíc lidí

Potrpíte-li si na nejnovější trendy, určitě vás zajímá, jak vypadají nejnovější sedací soupravy. Designéři překypují nápady a rozhodně svou kreativitu nedrží na uzdě. Výsledkem jsou rozmanité sedačky atraktivních tvarů a barevných kombinací. V pozadí však není ani důraz na praktičnost – zákazníci jsou nároční a očekávají od sedacího nábytku více než „jen“ pohodlné sezení a stylový design. K nejoblíbenějším barevným kombinacím patří svěží pastelové barvy, které jsou trendy již několik let. Špatnou volbou však nejsou ani neutrální tóny. Šedá, světle hnědá, béžová a bílá – všechny tyto barvy působí elegantně a harmonicky. Ovšem pozor, na své si přijdou také příznivci vintage a retro stylu.

Velké i kompaktní

Do větších interiérů jsou jako stvořené moderní rohové sedací soupravy. Působí luxusním dojmem, opticky rozdělí interiér a poskytují spoustu místa na sezení. Na opačném konci nabídky najdete prostorově úsporné modely, které jsou určeny do malých obýváčků. Co se týče materiálů, současné trendy přejí kůži i čalounění. Obojí má svá pro i proti a výběr je čistě otázkou osobních preferencí. A protože fotografie vydá za tisíce slov, prohlédněte si kvalitní sedací soupravy u známého prodejce isedacky.cz a udělejte si na současné trendy vlastní názor.

Publikováno: 04. 12. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: sedací soupravy trendy