Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Ubytujte se v roubenkách v Koutech nad Desnou a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Jeseníkách!

Chladnější část roku je ideální období pro dovolenou strávenou v poklidném prostředí českých hor. Přestavte si, jak trávíte čas se svými nejbližšími a rozjímáte v harmonické atmosféře hlubokých lesů a užíváte si lyžování na perfektně upravených sjezdovkách. A navrch ubytování ve stylových roubenkách… Máte zájem? V tom případě zvažte pobyt v Koutech nad Desnou, kde se nachází největší skiareál v Jeseníkách. Čtyřhvězdičkové roubenky v areálu Annaberg vás přivítají se vší parádou!

Nechte své smysly hýčkat dechberoucí přírodou

Proč vážit cestu za hranice, když jsou české hory tak krásné? Ubytování Kouty nad Desnou – Jeseníky patří k absolutní špičce. Toužíte-li po pobytu v čarokrásném prostředí, budete zdejšími podmínkami příjemně překvapeni. Roubenky se nachází v klidné části obce a lemuje je panoráma jedinečné jesenické krajiny. Díky čerstvému horskému vzduchu zapomenete na všední problémy a dáte spočinout tělu i duši.

Luxus s nádechem dob dávno minulých

V Jeseníkách najdete množství komfortních hotelů a penzionů, nicméně žádný z nich nenabídne tak osobitou atmosféru jako roubenky v areálu Annaberg. Ubytujte se v samostatném luxusním apartmánu s kapacitou až pro 16 osob a užijte si pobyt ve stylově zařízeném interiéru. Díky nadstandardnímu vybavení se budete cítit jako doma a celkový dojem umocní relaxace ve vířivce, vytápěném bazénu či finské sauně.

Děti se vydovádí na přilehlém hřišti a v nedalekém miniskiareálu. K lyžování jsou v okolí roubenek Annaberg vůbec příhodné podmínky. Stačí si vybrat některý ze tří skiareálů, ke kterým vás zdarma dopraví skibus. Viz. skiareál Kouty nad Desnou.

Do Jeseníku během celého roku s rodinou či přáteli

Ať už se do Koutů nad Desnou vypravíte s rodinou nebo partou nejlepších přátel, stoprocentně zažijete nezapomenutelnou dovolenou. A to nejen v zimě, ale i po zbytek roku. Jeseníky jsou jako stvořené pro lyžování a další zimní sporty, cykloturistiku i pěší turistiku. Na své si přijdou i milovníci turistických zajímavostí, kterých je zde jako hub po dešti. Další informace o ubytování najdete na www.roubenkyannaberg.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.