Ubytujte se v roubenkách v Koutech nad Desnou a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Jeseníkách!

Ubytujte se v roubenkách v Koutech nad Desnou a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Jeseníkách!

Chladnější část roku je ideální období pro dovolenou strávenou v poklidném prostředí českých hor. Přestavte si, jak trávíte čas se svými nejbližšími a rozjímáte v harmonické atmosféře hlubokých lesů a užíváte si lyžování na perfektně upravených sjezdovkách. A navrch ubytování ve stylových roubenkách… Máte zájem? V tom případě zvažte pobyt v Koutech nad Desnou, kde se nachází největší skiareál v Jeseníkách. Čtyřhvězdičkové roubenky v areálu Annaberg vás přivítají se vší parádou!

Nechte své smysly hýčkat dechberoucí přírodou

Proč vážit cestu za hranice, když jsou české hory tak krásné? Ubytování Kouty nad Desnou – Jeseníky patří k absolutní špičce. Toužíte-li po pobytu v čarokrásném prostředí, budete zdejšími podmínkami příjemně překvapeni. Roubenky se nachází v klidné části obce a lemuje je panoráma jedinečné jesenické krajiny. Díky čerstvému horskému vzduchu zapomenete na všední problémy a dáte spočinout tělu i duši.

Luxus s nádechem dob dávno minulých

V Jeseníkách najdete množství komfortních hotelů a penzionů, nicméně žádný z nich nenabídne tak osobitou atmosféru jako roubenky v areálu Annaberg. Ubytujte se v samostatném luxusním apartmánu s kapacitou až pro 16 osob a užijte si pobyt ve stylově zařízeném interiéru. Díky nadstandardnímu vybavení se budete cítit jako doma a celkový dojem umocní relaxace ve vířivce, vytápěném bazénu či finské sauně. Děti se vydovádí na přilehlém hřišti a v nedalekém miniskiareálu. K lyžování jsou v okolí roubenek Annaberg vůbec příhodné podmínky. Stačí si vybrat některý ze tří skiareálů, ke kterým vás zdarma dopraví skibus. Viz. skiareál Kouty nad Desnou.

Do Jeseníku během celého roku s rodinou či přáteli

Ať už se do Koutů nad Desnou vypravíte s rodinou nebo partou nejlepších přátel, stoprocentně zažijete nezapomenutelnou dovolenou. A to nejen v zimě, ale i po zbytek roku. Jeseníky jsou jako stvořené pro lyžování a další zimní sporty, cykloturistiku i pěší turistiku. Na své si přijdou i milovníci turistických zajímavostí, kterých je zde jako hub po dešti. Další informace o ubytování najdete na www.roubenkyannaberg.cz.

Publikováno: 28. 11. 2015

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: kouty nad desnou jeseníky | roubenky jeseníky