Sedí se vám pohodlně?

Sedí se vám pohodlně?

Patříte k lidem, kteří denně prosedí více času, než je zdrávo a to doslova? Obrovské procento populace tráví na židli až jednu třetinu dne, což se může nepěkně podepsat na jejich zdraví. Není to jen sedavé zaměstnání v kanceláři, ale i x hodin strávených na židli u počítače, televize či jídelního stolu. Říká se, že jak si kdo ustele, tak si taky lehne. Pro nás však platí, že jakou židli si kdo vybere, tak si taky sedne. Předejděte s námi zdravotním problémům a nechte si poradit s výběrem pohodlné židle do kanceláře, jídelny a dalšího „sedacího“ nábytku, který by nám neměl demolovat záda, ale naopak sloužit k relaxaci. Pohodlně se usaďte, začínáme.

Šetřit na kancelářské židli znamená šetřit na svém zdraví

Zdraví máme jenom jedno (nejste-li kočka, ta má životů devět) a tím bychom se měli řídit. Trávíte-li většinu pracovní doby v kanceláři, měli byste se vážně zamyslet nad kvalitou své kancelářské židle. Pokud jste si, ve snaze ušetřit, koupili umělohmotnou židli za pár stovek, ihned ji věnujte kolegovi, kterého nemáte zrovna v lásce. Vaše záda si zaslouží mnohem víc, než je monstrum z Tesca. Vyberte si komfortní ergonomickou židli, která je šetrná k vašemu zdraví a navíc působí reprezentativním dojmem. Vhodně zvolená židle se lehce stane ozdobou vaší kanceláře a terčem obdivu vašich spolupracovníků. Potřeba neustálého „protahování“ odpadne a vy se budete moct plně koncentrovat na vaši práci.

A jak to vypadá u vás doma?

Domov je synonymum pro místo, kam si chodíme odpočinout a podle toho by měl i vypadat. Je-li na tom vaše jídelní židle podobně, jako ta v kanceláři, šmahem ji věnujte sousedovi, ke kterému chováte podobné „sympatie“, jako ke kolegovi z práce. Pořiďte si takovou židli, která dodá vašemu stravování zcela nový rozměr. Dřevěný rám staré židle vás už tlačit nebude a vy si vychutnáte každé sousto. Nevíte-li kudy kam, mrkněte na prestizni-nabytek.cz a vyberte si židli, o které jste vždy snili. Součástí nabídky jsou i jídelní stoly, sedací soupravy a další široký sortiment nábytku, který nejen skvělé vypadá, ale zároveň vám poskytne dokonalý komfort.