Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Típněte poslední cigaretu a začněte kouřit zdravě

Kouření je jedním z nejhorších zlozvyků. Způsobuje nemalé zdravotní komplikace, výrazně nabourává rozpočet a většinou končí…smrtí. Že jste to už někdy slyšeli? Nebo snad hlášky o škodlivosti kouření čtete každý den na krabičce? Pokud vás od své vášně neodradila ani četná varování, nedivíme se vám. Vždyť zvyk je železná košile a o zlozvyku to platí dvojnásob. A o kouření? Nejméně stonásobně. Ale zkuste si to alespoň na okamžik představit – být v pohodě i bez nutnosti inhalace karcinogenních látek a navíc ušetřit nemalé peníze…Utopie? Ne díky elektronické cigaretě!

Za všechno může sport

Elektronická cigareta, neboli e-cigareta, již není žádnou horkou novinkou. Spatřila světlo světa před konáním Olympijských her v Pekingu v roce 2008. Za převratným vynálezem nestál nikdo jiný, než potomci vynálezců střelného prachu, knihtisku či magnetické střelky. Ano, byli to sami Číňané, kteří si bláhově mysleli, že „zdravá“ cigareta sníží zamoření značně znečištěného pekingského ovzduší. Ani desítky milionů uhašených cigaret by se však s ohledem na obrovské množství automobilů a jiných dopravních prostředků nemohly na stavu ovzduší nijak projevit.

I tak byl vynález e-cigarety obrovským přínosem. Díky její koncepci totiž kuřákovi dopřává nikotin, ale nijak nezatěžuje jeho zdraví karcinogenními látkami. Jak je to možné? Jednoduše proto, že v elektronické cigaretě neprobíhá spalování. Uvnitř těla je obsažena zvláštní tekutina s nikotinem, kterou vypařuje atomizér (zařízení, které je zabudováno v e-cigaretě). Výsledkem je čistý kouř bez škodlivých látek. E-cigareta je navíc z dlouhodobého hlediska mnohem levnější a umožní kuřákovi ušetřit i několik desítek tisíc korun ročně. Skvělým příkladem jsou elektronické cigarety Marion, která předčí i mnohem dražší konkurenty. Proč e-cigareta Marion?

Připlatit se někdy skutečně vyplatí

Aby vše fungovalo jak má a vy nemuseli elektronickou cigaretu za dva týdny vyhodit do koše, rovnou dejte vale levným napodobeninám a vsaďte na kvalitu. Ta se totiž u elektronických cigaret skutečně vyplácí. Chcete-li skutečně ušetřit a mít jistotu, že vám zařízení nevypoví službu už po několika málo tazích, vyberte si právě originální elektronickou cigaretu Marion.

Výhody e-cigarety Marion hovoří za vše:

  • perfektní design a celá řada elegantních provedení
  • vysokokapacitní baterie
  • bezkonkurenční poměr ceny/výkonu
  • kvalitní dílenské zpracování

Ať už máte s e-cigaretami nějaké zkušenosti, nebo se chystáte na premiéru, výrobky Marion koupíte z pohodlí domova na ecigareta-marion.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *