Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Skleněné magnetické tabule

Relativní novinkou na trhu jsou magnetické tabule. Velkou dokonale hladkou plochu můžete využít pro zapisování vzkazů nebo úkolů, jako nástěnku i pro promítání. Tabule přirozeně upoutají pozornost. Vytvoří spolehlivé místo pro předávání informací. V širokém výběru barev pak navíc podtrhnou vzhled interiéru, využít můžete jemné pastelové barvy, kontrasty i syté odstíny. Pracovat můžete i s různou velikostí.

Popisovací magnetické tabule

Výhodou skleněných magnetických tabulí je velká variabilita. Bez špinění a prášení křídami můžete kdykoli psát nebo kreslit. Na tabuli se píše speciálními popisovači. Text je pak možné kdykoli jednoduše smazat suchou čistou houbou. Psací pomůcky i houba jsou navíc opatřeny praktickými magnety, kdekoli na ploše je můžete odložit a mít k dispozici. Tabule zastane i další funkci. Pevné magnety na ploše udrží i silný karton. Prostor tak můžete využít i jako nástěnku nebo výstavku. Na tabuli můžete přichytit obrázky, fotky, dokumenty i dopisy v obálce. Můžete kombinovat obojí. K papírovým materiálům dopisovat poznámky.

Projekční tabule

Oříškem při vybavení třídy nebo prezenční místnosti jsou často místa pro kvalitní promítání. Datové projektory jsou oblíbeným doplňkem, zobrazí videa, texty i obrázky ve vysokém rozlišení. Kvalitu obrazu však snižuje nevhodný podklad. Projekční tabule zde nabízí optimální řešení. Na plochu můžete zapisovat i umístit obrázky pomocí magnetů. Během promítání pak máte k dispozici dokonalé zázemí.

Skleněné magnetické tabule používají s oblibou ve školách, v kancelářích, ale své místo mají i v běžné domácnosti. Smatab představuje nový způsob, jak elegantně a prakticky vyřešit komunikaci v rodině i ve firmě. Magnetické tabule vkusně doplní jakýkoli interiér a podtrhnou váš cit pro detail. V galerii si můžete pro inspiraci prohlédnout některé realizované projekty. Přesvědčte se, že magnetická tabule se vymyká běžné neorganizované nástěnce a zdaleka předčí staré nevyhovující školní tabule.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *