Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Šéfkuchařem na plynu

Pro většinu z nás není synonymem léta jen opalování, polehávání na lehátku, dovádění u vody, ale především chuť vychlazeného piva a vůně grilovaného masa. Příprava masa na otevřeném ohni k letním měsícům neodmyslitelně patří a pokud ještě nemáte na čem grilovat, měli byste to rychle napravit. Patříte-li však mezi opravdové gurmány, pravděpodobně se nespokojíte s imitací grilu, kterou koupíte za dvě stovky v každém lepším supermarketu. Ne, tudy cesta opravdu nevede a chcete-li si grilované koleno vychutnat naplno, budete se muset poohlédnout po těžším kalibru. V posledních letech nabývají na popularitě zejména plynové grily. V čem jsou lepší, než grily na dřevěné uhlí?

Grilujte naplno!

Plynové grily se mohou pochlubit mnoha užitečnými funkcemi, jako je regulace teploty či pečení na otáčecím rožni. Praktická je zejména zmíněná regulace teploty, díky které můžete grilovat dva různé druhy masa, ryby, ovoce či zeleninu. Díky rovnoměrnému rozložení teploty nebudete muset maso neustále přesouvat z jednoho konce grilu na druhý, jak je typické pro běžné uhlíkové grily. Během grilování se tak můžete bez obav věnovat příjemnějším aktivitám, jako je sledování mladé sousedky v plavkách a tak všelijak podobně. Obavy ze spálené kotletky tak můžete hodit za hlavu. Zahradní plynové grily jsou vybaveny příklopnými víky, které z nich v okamžiku udělají zahradní plynovou troubu a je jen na vás, zda si mňamku ugrilujete nebo upečete.

Maso musí vonět!

Pokud jste v minulých letech grilovali na běžném grilu, pravděpodobně dobře znáte nepříjemný zápach, který je s přípravou masa na uhlících neodmyslitelně spojen. K tomu, abyste rozdělali oheň bylo zapotřebí nejen značného úsílí, ale především starých novin, trochu benzinu a podobně. Grilování na plynu je spojeno jen s jedinou vůní – dokonale ugrilovaného masa. Široký výběr zahradních plynových grilů nabízí jeden z největších prodejců elektra, prodejce levneelektro.cz. Vybrat si můžete z více než dvacítky perfektních grilů, které vás zaujmou nejen funkcemi, ale i moderním designem a jak je u levneelektro.cz zvykem, nízkou cenou.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *