Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Sháníte svůj oblíbený hit v karaoke verzi? Víme, kde si ho můžete stáhnout!

Zpěv patří mezi nejoblíbenější volnočasové aktivity a i vy si jistě čas od času zanotujete za zvuku svých oblíbených písní linoucích se z rádia nebo televize. Jenomže to není to pravé ořechové – vždy se totiž musíte smířit také s hlasem interpreta, který daný song zpívá… Jak by se vám líbilo zpívat do nejoblíbenějších hudebních podkladů, které jsou čistě instrumentálního rázu? V tom případě si je stáhněte ze specializovného serveru, na kterém najdete největší databázi karaoke hitů!

Karaoke netřeba představovat. Jde o amatérské nebo poloprofesionální zpívání do reprodukované hudby, při němž se zpěvák obejde bez znalosti textu. Ten totiž vidí na obrazovce televize nebo monitoru a může se proto se všech sil koncentrovat na svůj výkon. S karaoke si užijete spoustu zábavy a to především se svými přáteli. A vůbec přitom nevadí, že nikdo z účastníků soukromé obdoby Superstar neumí zpívat! Vraťme se však k tomu podstatnému – kde seženete karaoke ke stažení?

Více než 1 600 hudebních podkladů ke známým hitům si můžete stáhnout na www.musicer.net a pokud se předem zaregistrujete a předplatíte si kredit, dostanete na karaoke hity slevu. Platba lze provést kartou nebo prostřednictvím mobilu ze sítě T-mobile a vybraný hudební podklad si hned na to stáhnete přímo na webu. Všech 500 GB písní, které se v databázi aktuálně nachází, vytvořili profesionální muzikanti podle reálných předloh a je jen na vás, zda si je vyberete ve formátu mp3 nebo jako video. A samozřejmě nechybí ani sestavené výběrové DVD všech nejrůznějších žánrů.

Server Musicer.net potěší i náročnější zpěváky. Chcete-li si své představení užít naplno, jistě se neobejdete bez karaoke sady, která se skládá z mixu a mikrofonu. Díky ní svůj hlas uslyšíte společně s reprodukovanou hudbou a alespoň na chvíli se vcítíte do role profesionálního interpreta. Tak na co ještě čekáte? Stáhněte si své nejmilejší karaoke hity, chopte se mikrofonu a ukažte svému okolí, že i vy máte zlato v hrdle!