Neseďte doma a vydejte se na hory. Víme, kde se dostanete za hubičku!

Neseďte doma a vydejte se na hory. Víme, kde se dostanete za hubičku!

Začátek podzimu se matičce přírodě mimořádně povedl. Počasí přímo nabádá k výletům a víkendovým pobytům na horách a je jen na vás, jestli zůstanete „trčet“ doma, nebo vyrazíte vstříc novým zážitkům. Můžete namítat, že „je to drahé“, ale i na to máme neprůstřelný argument. Stačí si vybrat z širokého spektra zlevněných pobytů. Zájezdy na hory jsou často k mání za méně než poloviční cenu a nic vám nebrání v tom, vydávat se za turistikou třeba každý víkend! Vybrali jsme pro vás několik zajímavých míst, kde si užijete podzim plnými doušky.

České Švýcarsko pro dva v hotelu Beseda

Těžko uvěřit, že něco tak úžasného máme na dosah ruky. Proč cestovat přes půl světa za exotikou, když můžeme obdivovat přírodní krásy v Českém Švýcarsku? Skalní městečka, soutěsky, stolové hory... Útulný Hotel Beseda v Krásné Lípě momentálně nabízí zajímavou slevovou akci, v rámci které ušetříte 46 % z původní ceny. Za 1 499 Kč získáte třídenní pobyt na horách s polopenzí a hodinou falešného patchworku zdarma.

Šumava s neomezeným wellness v hotelu České Žleby

Pokud spíše než turistice holdujete příjemné relaxaci ve wellness centrech, spojte příjemné s užitečným a vychutnejte si víkend v komfortním prostředí hotelu České Žleby. Za 2 990 Kč (z původních 5 000 Kč) budete moct společně se svým partnerem neomezeně využívat wellness po dobu tří dnů. V ceně je zahrnuta také polopenze, lahev vína, zapůjčení tandemového kola pro dva a holí pro nordic walking. A až vás omrzí wellness, vyrazíte na průzkum do boubínského pralesa nebo po stezce korunami stromů v blízkosti Lipna. boubin

Pobyt v Jeseníkách i s dítětem v Hotelu Na Trojce

Na závěr jsme si nechali tip na rodinnou dovolenou v poklidné krajině krajině Jeseníků. Hotel Na Trojce se nachází v Jindřichově a momentálně nabízí pobyt na 3 nebo 4 dny pro dva (dítě zdarma) za cenu 1 599 Kč (43 % sleva z původních 2 660 Kč). V nedalekém okolí je spousta zajímavých míst, která stojí za návštěvu. Za zmínku stojí zámek Velké Losiny, legendami opředená skupina skal Petrovy kameny či nejvyšší hora Moravy Praděd. OLYMPUS DIGITAL CAMERA Tak co vy na to? Balíte si kufry, nebo jste již všude byli? V tom případě se poohlédněte po dalších atraktivních slevách pobytů na horách na známém portálu NewGo.cz. Najdete zde spoustu nabídek pobytů na českých i slovenských horách za neodolatelné ceny. Stačí si vybrat a můžete vyrazit!