Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

2 blogy, které byste měli pravidelně číst

Není nic horšího, než sychravé podzimní večery, kdy nemáme takříkajíc do čeho píchnout. A přestože se zdá, že je podzim prozatím v nedohlednu, léto nás brzy opustí a nám nezbude, než na prosluněné dny vzpomínat u televize. Chcete-li čas trávit kvalitněji než při sledování telenovel a filmů, které jste již viděli nejméně pětkrát, máme pro vás tip na několik zajímavých blogů.

Lifestyle magazín o všem, co vás může zajímat

Internet je perfektní zdroj zábavy, ale také poučení a právě pro ty z vás, kteří si rádi rozšiřují obzory, je zde magazín www.ezajimavosti.cz. Najdete na něm desítky článků o bydlení, cestování, technologiích, kultuře, sportu, podnikání a všem, co by vás mohlo zajímat. Přečtete si o tom, jak co nejrychleji založit firmu, jak ušetřit při výběru dovolené, ale také jak připravit hovězí steak nebo sehnat levné ubytování v Praze.

Proměňte své bydlení na skutečný domov

Druhé místo patří oborovému blogu www.stavba-bydleni.eu, který se specializuje na problematiku bydlení. Pokud jste něco o bydlení, rekonstrukci nebo zahradě nenašli na ezajímavostech, stoprocentně to najdete právě zde. Vyřešíte problém s nedostatkem úložných prostorů, dilema s výběrem lokality pro koupi pozemku a dozvíte se jak pečovat o trávník a mnoho dalších informací, díky kterým bude vaše bydlení zase o krůček blíž k dokonalosti.

O oba blogy se stará společnost Univers – český výrobce stínící techniky a vratových systémů. Univers se výrobou garážových vrat, bran, žaluzií, rolet a markýz zabývá již od roku 1990 a patří k největším tuzemským výrobcům daného sortimentu. Díky moderní technologii výroby může nabídnout velmi nízkou cenu i navzdory vysoké kvalitě produktů, o čemž se ostatně můžete přesvědčit sami. Portfolio produktů najdete na www.univers.cz.