Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

2 blogy, které byste měli pravidelně číst

Není nic horšího, než sychravé podzimní večery, kdy nemáme takříkajíc do čeho píchnout. A přestože se zdá, že je podzim prozatím v nedohlednu, léto nás brzy opustí a nám nezbude, než na prosluněné dny vzpomínat u televize. Chcete-li čas trávit kvalitněji než při sledování telenovel a filmů, které jste již viděli nejméně pětkrát, máme pro vás tip na několik zajímavých blogů.

Lifestyle magazín o všem, co vás může zajímat

Internet je perfektní zdroj zábavy, ale také poučení a právě pro ty z vás, kteří si rádi rozšiřují obzory, je zde magazín www.ezajimavosti.cz. Najdete na něm desítky článků o bydlení, cestování, technologiích, kultuře, sportu, podnikání a všem, co by vás mohlo zajímat. Přečtete si o tom, jak co nejrychleji založit firmu, jak ušetřit při výběru dovolené, ale také jak připravit hovězí steak nebo sehnat levné ubytování v Praze.

Proměňte své bydlení na skutečný domov

Druhé místo patří oborovému blogu www.stavba-bydleni.eu, který se specializuje na problematiku bydlení. Pokud jste něco o bydlení, rekonstrukci nebo zahradě nenašli na ezajímavostech, stoprocentně to najdete právě zde. Vyřešíte problém s nedostatkem úložných prostorů, dilema s výběrem lokality pro koupi pozemku a dozvíte se jak pečovat o trávník a mnoho dalších informací, díky kterým bude vaše bydlení zase o krůček blíž k dokonalosti.

O oba blogy se stará společnost Univers – český výrobce stínící techniky a vratových systémů. Univers se výrobou garážových vrat, bran, žaluzií, rolet a markýz zabývá již od roku 1990 a patří k největším tuzemským výrobcům daného sortimentu. Díky moderní technologii výroby může nabídnout velmi nízkou cenu i navzdory vysoké kvalitě produktů, o čemž se ostatně můžete přesvědčit sami. Portfolio produktů najdete na www.univers.cz.