Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Jak přežít v divočině, když jsme v ní uvízli? Pomoci nám může survival náramek

Nejeden z nás měl už určitě možnost setkat se nejen s krásou přírody, ale is její neutuchající silou. V takových momentech si začneme uvědomovat, jací jsme my lidé maličcí a zranitelní. Proto je důležité být zajištěn takovou výbavou, která mi v případě potřeby pomůže zachránit si vlastní život nebo život někoho druhého. Nenápadnými, ale zato užitečnými pomocníky na turistice či při adrenalinových sportech jsou paracord náramky.

Co to vůbec je?

Paracord náramky můžete znát i jako survival náramky nebo také náramky přežití. Jde o ruční práci, na kterou se využívá Americká parašutistická šňůra Paracord 550. Toto hrubé nylonové lanko se vyznačuje specifickými vlastnostmi. Má všestranné využití a je skutečně pevné. I proto vám v mnoha případech tyto paracord náramky mohou zachránit život. Benefitem těchto náramků je fakt, že jsou zpracovány stylově a díky tomu se jimi můžete pyšnit i během běžných dnů. Survival náramky mají po rozmotání délku několika metrů a nosnost 250 a více kilogramů.

Využijete je například při rozložení stanu, na výrobu luku, místo tkaničky do boty či opasku. Paracord náramky vám pomohou uvázat k vašemu turistickému vaku karimatku či teplý spacák. Pokud byste zůstali bez jídla a po blízkou byste natrefili na jezero, můžete lano využít jako udici. Ti šikovnější si z něj dokáží uplést dokonce síť, do které při větším štěstí nachytají ryby. Survival náramky mají širokospektrální využití, za které budete nepochybně vděční.

Kde paracord náramky koupím?

Jelikož jde o výjimečný produkt, najít je na trhu není tak náročné. No Dedoles vám přináší náramky jedinečné nejen výrobním materiálem, ale i příběhem! Na stránce dedoles.cz najdete survival náramky ručně vyráběné Davidem Stuparu. David má poškozený zrak i sluch, ale navzdory tomuto handicapu chce pokročit a formovat svou budoucnost. Jedním z jeho snů je firma, která by dokázala vytvořit pracovní místa pro mnohým lidí. V budoucnu by chtěl vyrábět nejen survival náramky, ale také survival oblečení, vaky a podobně. V Dedoles se rozhodli Davidova odhodlání podpořit a zaměstnali ho jako brigádníka. Tímto krokem mu chtějí pomoci k tomu, aby jednou mohl založit chráněnou dílnu. Paracord náramky, které najdete na jejich internetové stránce jsou vyráběny výhradně Davidovými rukama.

Koupí Davidových paracord náramků pomyslně podpoříte nejen svůj život, ale i život mladého chlapce, který pro vás připravuje skutečně spolehlivé produkty, na které se budete moci v době krize obrátit.

Náramky jsou dostupné v různorodých barevných kombinacích, takže si přijdou na své stejně ženy i muži. Pokud máte ve svém okolí milovníka adrenalinových sportů či vycházek v přírodě, survival náramky budou nepochybně jedinečným dárkem. Mimo jiné, pokaždé, když se na náramek podívá, vzpomene si na vás.

Paracord náramky na dedoles.cz nepředstavují jen dobrý a užitečný předmět, ale zároveň jejich koupí přispíváte na dobrou věc. Nekupujete si pouze survival náramky, ale především dobrý pocit z této koupě. Právě na této myšlence, jejímž základem je idea pomoci, je založena filozofie společnosti Dedoles. Kromě pomoci Davidovi svým nákupem zároveň pomáháte Tatrám. S tvým souhlasem je hodnota nákupu zaokrouhlena a díky těmto Dedoles drobným společně přispíváme na výsadbu nových stromků. „Protože dobro je potichu“. (Květa Fialová).

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *