Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Skleněné obklady na míru budou vašemu interiéru slušet!

Cílem každé rekonstrukce je funkční, praktický a vizuálně přitažlivý interiér. Těmto vysokým nárokům plně odpovídají moderní skleněné prvky na míru. Sklo, ať už v podobě skleněných obkladů, stěnových příček nebo třeba kuchyňských pracovních desek, nastolí jedinečnou atmosféru, které se nenabažíte ani po letech.

Skleněné obklady patří mezi nejatraktivnější architektonické prvky. Stále častěji se objevují v koupelnách a za kuchyňskými linkami. Mohou zcela nahradit klasické keramické obklady a stejně dobře je doplnit.

Poznejte výhody skleněných obkladů

Důvodem pro masivní rozšíření skleněných obkladů samozřejmě není „jen“ přitažlivý vzhled, ale také další vlastnosti. Nenáročná montáž, snadná údržba a vysoká úroveň hygieny – to jsou pádné argumenty, kvůli kterým byste měli zvážit přítomnost skla ve vaší domácnosti i vy.

Vrátíme-li se zpět k hygieně, výhodu je již samotná velikost obkladů. Vzhledem k absenci většího množství spár je údržba jednodušší. Mimo to na povrchu sklad ulpívá méně nečistot než na keramice. To samé platí o usazovaní plísní, což oceníte především v koupelně.

V praxi se sklo nepoužívá jen k výrobě obkladů. Lepené sklo nachází využití jako pochozí plochy a schodišťové stupně. Z jednotlivých skel lze tvořit zajímavé barevné kombinace a regulovat průhlednost při zachování průsvitnosti.

Obraťte se na profesionály, kteří sklu opravdu rozumí

Skleněné prvky jsou nadčasové a skvěle si rozumí s ostatními materiály. Nezávisle na stylu vašeho bydlení jde o skvělou volbu, které nebudete litovat. Ať už dáte sklu roli dominantního materiálu nebo zajímavého detailu, výsledek vždy stojí za to a ve všech ohledech předčí vaše očekávání.

Chcete-li se o skleněných obkladech a barevném skle na míru dozvědět další informace, pokračujte na www.hm-sklo.cz. Odborníci z HM-sklo zajišťují kompletní dodávku materiálu a realizaci. Zbrusu nové skleněné obklady můžete mít doma již za 10 pracovních dní od vyřízení objednávky!

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • V případě realizace skleněného obkladu doporučuji určitě kalené sklo. Je sice o něco málo dražší, ale odolnost vůči praskání a mechanickému poškození je několikanásobně (cca 5x) vyšší.
    Milan Kafka, GLASS VISION