Skleněné obklady na míru budou vašemu interiéru slušet!

Skleněné obklady na míru budou vašemu interiéru slušet!

Cílem každé rekonstrukce je funkční, praktický a vizuálně přitažlivý interiér. Těmto vysokým nárokům plně odpovídají moderní skleněné prvky na míru. Sklo, ať už v podobě skleněných obkladů, stěnových příček nebo třeba kuchyňských pracovních desek, nastolí jedinečnou atmosféru, které se nenabažíte ani po letech. Skleněné obklady patří mezi nejatraktivnější architektonické prvky. Stále častěji se objevují v koupelnách a za kuchyňskými linkami. Mohou zcela nahradit klasické keramické obklady a stejně dobře je doplnit.

Poznejte výhody skleněných obkladů

Důvodem pro masivní rozšíření skleněných obkladů samozřejmě není „jen“ přitažlivý vzhled, ale také další vlastnosti. Nenáročná montáž, snadná údržba a vysoká úroveň hygieny – to jsou pádné argumenty, kvůli kterým byste měli zvážit přítomnost skla ve vaší domácnosti i vy. Vrátíme-li se zpět k hygieně, výhodu je již samotná velikost obkladů. Vzhledem k absenci většího množství spár je údržba jednodušší. Mimo to na povrchu sklad ulpívá méně nečistot než na keramice. To samé platí o usazovaní plísní, což oceníte především v koupelně.
V praxi se sklo nepoužívá jen k výrobě obkladů. Lepené sklo nachází využití jako pochozí plochy a schodišťové stupně. Z jednotlivých skel lze tvořit zajímavé barevné kombinace a regulovat průhlednost při zachování průsvitnosti.

Obraťte se na profesionály, kteří sklu opravdu rozumí

Skleněné prvky jsou nadčasové a skvěle si rozumí s ostatními materiály. Nezávisle na stylu vašeho bydlení jde o skvělou volbu, které nebudete litovat. Ať už dáte sklu roli dominantního materiálu nebo zajímavého detailu, výsledek vždy stojí za to a ve všech ohledech předčí vaše očekávání. Chcete-li se o skleněných obkladech a barevném skle na míru dozvědět další informace, pokračujte na www.hm-sklo.cz. Odborníci z HM-sklo zajišťují kompletní dodávku materiálu a realizaci. Zbrusu nové skleněné obklady můžete mít doma již za 10 pracovních dní od vyřízení objednávky!

Publikováno: 04. 12. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: barevné sklo na míru | skleněné obklady