Sluchátka XX.Y: Poslouchejte svou oblíbenou muziku stylově!

Sluchátka XX.Y: Poslouchejte svou oblíbenou muziku stylově!

Dokážete si představit den bez hudby? Pravděpodobně jen velmi těžko. Vždyť je to právě muzika, která nám dokáže přivodit lepší náladu a vykouzlit úsměv na rtech. Dělá nám společnost při cestě do práce, běhání v parku, cvičení... Nebo si jen tak lehnout a pustit si své oblíbené písničky, to je ta nejlepší relaxace vůbec. Ale aby byl zážitek dokonalý, musí být být reprodukce dostatečně kvalitní. Kam tím míříme? Našli jsme sluchátka, díky kterým si svou nejmilejší činnost užijete na sto procent. Nejde jen o jeden model, ale celou řadu vychytaných sluchátek, ze které si vhodný kousek vyberete i vy. Pokud jste o značce XX.Y ještě neslyšeli, měli byste svou neznalost napravit. Tato sluchátka pro mladé totiž nabízí neodolatelný poměr ceny, kvality a v neposlední řadě stylového designového zpracování. V žádném případě tedy nejde jen o příslušenství k vašemu přehrávači, ale také o vychytaný módní doplněk. Představíme vám dva modely, které nás zaujaly nejvíce.

Nasazovací sluchátka KUKI

Nesnášíte, když vám život znepříjemňuje nepraktický kabel? V tom případě je model KUKI jako stvořený právě pro vás. Má lehkou ergonomickou konstrukci, intuitivní dotykový ovládací panel a integrovanou baterii, která sluchátka udrží v akci až 8 hodin (technologie Bluetooth low energy). A protože mají také vestavěný mikrofon, můžete je používat jako handsfree a telefonovat s nimi. Vyrábí se v různých barvách, takže je snadno sladíte se svým outfitem. KUKI

Sluchátka s mp3 přehrávačem Runner 10

Jste závislí na pohybu? (Nejen) pro běžce jsou ideální sportovní sluchátka Runner 10 se zabudovaným mp3 přehrávačem (má ekvalizér) a FM rádiovým tunerem. Opět jde o bezdrátový model, navíc se slotem na Micro SD/SDHC kartu. Konstrukce je navržena pro maximální pohodlí uživatele, náhlavní most je skládatelný. Baterie vydrží až 6 hodin, nabíjí se přes USB kabel. sluchátka Tak co na ně říkáte? Pokud se vám líbí, zamiřte na www.xxy-headphones.cz a udělejte si radost. Ve specializovaném e-shopu seženete daleko více modelů, stačí si vybrat.

Publikováno: 10. 01. 2015

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: sluchátka pro mladé