Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Dětská hřiště, která si děti zamilují

Provozujete školku, hotel, restauraci nebo obchod a pohráváte si s myšlenkou, že v jeho blízkosti vybudujete dětské hřiště? V tom případě by vás mohly potěšit cenově dostupné sestavy, které nabízí český výrobce FLORA Servis. Firma se vývojem a výrobou hřišť zabývá dvacet let a spolupracuje s městy a obcemi, rekreačními areály, ale také majiteli čerpacích stanic bytových domů a dalších zmíněných zařízení. Poskytuje kompletní služby počínajíc návrhem až po úpravy terénu a výstavbu a je držitelem jakosti ISO-900, který je garancí kvalitních služeb.

Bezpečná hřiště, která odolají nepříznivému počasí i vandalům

Veškeré dětská hřiště jsou konstruována s ohledem na bezpečnost jednotlivých prvků a zároveň tak, aby odolala i možnému vandalizmu. Nabídka prvků je velmi pestrá a lze je libovolně kombinovat a v budoucnu přemístit nebo doplnit o další. FLORA Servis samozřejmě zajišťuje také náhradní díly a opravy.

Dětská hřiště FLORA Servis se vyrábí především z vybraného smrkového dřeva, ale na požádání lze využít také modřínové nebo borové řezivo. Všechny dřevěné součásti chrání tři vrstvy vodouředitelnéých, ekologických a zdravotně nezávadných barev a lazury. Spojovací materiál je pozinkovaný a kovové díly upraveny barvou Komaxit. Výrobce poskytuje na konstrukce šedesátiměsíční a na povrchovou úpravu hracích prvků dvouletou záruku. Minimální životnost prvků je deset let.

Nevíte si rady s výběrem? Požádejte o radu odborníky

V katalogu produktů, který si můžete prohlédnout na webu www.floraservis.cz najdete kompletní dětská hřiště, ale také jednotlivé prvky – houpačky, pískoviště, lezecké stěny, lanové prvky a spoustu dalších atrakcí. Nejste-li si svým výběrem jistí, můžete se na FLORA Servis obrátit s nezávaznou a bezplatnou konzultací. Možnosti herních sestav jsou velmi pestré a lze u nich kombinovat umístění jednotlivých prvků a samozřejmě i jejich barevné sladění.