Reklama

Zážitkové jízdy Tesla

Prožijte neuvěřitelný zážitek jako řidič či spolujezdec ve voze Tesla.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Děti

Dětská hřiště, která si děti zamilují

Provozujete školku, hotel, restauraci nebo obchod a pohráváte si s myšlenkou, že v jeho blízkosti vybudujete dětské hřiště? V tom případě by vás mohly potěšit cenově dostupné sestavy, které nabízí český výrobce FLORA Servis. Firma se vývojem a výrobou hřišť zabývá dvacet let a spolupracuje s městy a obcemi, rekreačními areály, ale také majiteli čerpacích stanic bytových domů a dalších zmíněných zařízení. Poskytuje kompletní služby počínajíc návrhem až po úpravy terénu a výstavbu a je držitelem jakosti ISO-900, který je garancí kvalitních služeb.

Bezpečná hřiště, která odolají nepříznivému počasí i vandalům

Veškeré dětská hřiště jsou konstruována s ohledem na bezpečnost jednotlivých prvků a zároveň tak, aby odolala i možnému vandalizmu. Nabídka prvků je velmi pestrá a lze je libovolně kombinovat a v budoucnu přemístit nebo doplnit o další. FLORA Servis samozřejmě zajišťuje také náhradní díly a opravy.

Dětská hřiště FLORA Servis se vyrábí především z vybraného smrkového dřeva, ale na požádání lze využít také modřínové nebo borové řezivo. Všechny dřevěné součásti chrání tři vrstvy vodouředitelnéých, ekologických a zdravotně nezávadných barev a lazury. Spojovací materiál je pozinkovaný a kovové díly upraveny barvou Komaxit. Výrobce poskytuje na konstrukce šedesátiměsíční a na povrchovou úpravu hracích prvků dvouletou záruku. Minimální životnost prvků je deset let.

Nevíte si rady s výběrem? Požádejte o radu odborníky

V katalogu produktů, který si můžete prohlédnout na webu www.floraservis.cz najdete kompletní dětská hřiště, ale také jednotlivé prvky – houpačky, pískoviště, lezecké stěny, lanové prvky a spoustu dalších atrakcí. Nejste-li si svým výběrem jistí, můžete se na FLORA Servis obrátit s nezávaznou a bezplatnou konzultací. Možnosti herních sestav jsou velmi pestré a lze u nich kombinovat umístění jednotlivých prvků a samozřejmě i jejich barevné sladění.