Splňte si sen o bydlení, které se přizpůsobí vám a ne vy jemu

Splňte si sen o bydlení, které se přizpůsobí vám a ne vy jemu

Stavba rodinného domu patří mezi nejdůležitější rozhodnutí, které v životě učiníme. V podstatě máme dvě možnosti a to sáhnout po již navrženém typovém domu, nebo zvolit zbrusu nový architektonický návrh a nechat si vyprojektovat dům podle svých představ. Obě řešení mají svá pro a proti a „katalogové domy“ odmítají především ti, kteří touží po unikátním bydlení. Přesvědčíme vás, že v případě architektonického ateliéru Master Design neuděláte chybu, ať už se rozhodnete pro typovou stavbu nebo nový návrh.

Orginlní typové domy s unikátní atmosférou

Architektonická kancelář Master Design sází originální provedení i v případě typových domů. Pokud vás odradily téměř identické stavby, na které jste narazili v nabídkách většiny stavebních firem, budete příjemně překvapeni. Rodinné domy, jejichž návrhy již architekti z Master Design realizovali, jsou skutečně velmi osobité, ale i navzdory méně tradičnímu designovému provedení nijak nenarušují okolí. Výhoda typových domů tkví v rychlosti úprav parcely. Rozhodnete-li se pro individuální návrh, počítejte s tím, že se úpravy terénu protáhnou.

Dejte sbohem uniformitě a nechte si navrhnout bydlení na míru

Pokud si mezi typovými domy nevyberete a budete trvat na tom, že váš nový dům musí být opravdu jen váš, směle do toho. Individuální projekt je sice finančně i časově náročnější, ale o to více ho doceníte, až se do něj nastěhujete. Architekti z Master Design vám navrhnou bydlení, o kterém jste vždy snili. Bydlení, kterému se nebudete přizpůsobovat vy, ale které se naopak přizpůsobí vám. To vy se postaráte o to, jak bude stavba vypadat a jaké materiály budou využity. Vy navrhnete vnitřní dispozice a budete v neustálém kontaktu s architektem. Master Design nabízí komplexní služby a odborníci vám pomohou ve všech fázích realizace bydlení. Od výběru pozemku až po stavební dozor. Další informace a ukázky realizací najdete na www.architekt-atelier.cz.

Master Design

Master Design

Master Design

Master Design

Publikováno: 03. 10. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam