Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Splňte si sen o bydlení, které se přizpůsobí vám a ne vy jemu

Stavba rodinného domu patří mezi nejdůležitější rozhodnutí, které v životě učiníme. V podstatě máme dvě možnosti a to sáhnout po již navrženém typovém domu, nebo zvolit zbrusu nový architektonický návrh a nechat si vyprojektovat dům podle svých představ. Obě řešení mají svá pro a proti a „katalogové domy“ odmítají především ti, kteří touží po unikátním bydlení. Přesvědčíme vás, že v případě architektonického ateliéru Master Design neuděláte chybu, ať už se rozhodnete pro typovou stavbu nebo nový návrh.

Orginlní typové domy s unikátní atmosférou

Architektonická kancelář Master Design sází originální provedení i v případě typových domů. Pokud vás odradily téměř identické stavby, na které jste narazili v nabídkách většiny stavebních firem, budete příjemně překvapeni. Rodinné domy, jejichž návrhy již architekti z Master Design realizovali, jsou skutečně velmi osobité, ale i navzdory méně tradičnímu designovému provedení nijak nenarušují okolí. Výhoda typových domů tkví v rychlosti úprav parcely. Rozhodnete-li se pro individuální návrh, počítejte s tím, že se úpravy terénu protáhnou.

Dejte sbohem uniformitě a nechte si navrhnout bydlení na míru

Pokud si mezi typovými domy nevyberete a budete trvat na tom, že váš nový dům musí být opravdu jen váš, směle do toho. Individuální projekt je sice finančně i časově náročnější, ale o to více ho doceníte, až se do něj nastěhujete. Architekti z Master Design vám navrhnou bydlení, o kterém jste vždy snili. Bydlení, kterému se nebudete přizpůsobovat vy, ale které se naopak přizpůsobí vám. To vy se postaráte o to, jak bude stavba vypadat a jaké materiály budou využity. Vy navrhnete vnitřní dispozice a budete v neustálém kontaktu s architektem.

Master Design nabízí komplexní služby a odborníci vám pomohou ve všech fázích realizace bydlení. Od výběru pozemku až po stavební dozor. Další informace a ukázky realizací najdete na www.architekt-atelier.cz.

Master Design

Master Design

Master Design

Master Design