Když to nejde v bance, půjde to jinde

Když to nejde v bance, půjde to jinde

Sháníte menší, či naopak větší finanční částku a netušíte, kde se po ní poohlédnout? Nedostatkem peněz občas trpíme všichni a v opravdu nutných případech nezbývá, než se poohlédnout po někomu, kdo by nám potřebné množství finančních prostředků poskytl. A protože půjčka mezi rodinou a přáteli nedělá dobrotu, zbývají nám dvě možnosti. Tou výhodnější je úvěr u některé z bankovních společností, alternativou pak půjčka v nebankovní sféře. Obě varianty mají něco do sebe a nelze s určitostí konstatovat, která je výhodnější.

Bankovní či nebankovní?

Hledíme-li na výhodnost půjčky z hlediska výše úrokové sazby, potom je výhercem klasický bankovní úvěr. Banky nabízí atraktivní finanční produkty s relativně nízkým úrokovým navýšením, zatímco nebankovní věřitelé „rýžují“ z poskytnutých půjček mnohem vyšší sumy. Vyšší úroková míra má ovšem své opodstatnění. Rozhodnete-li se navštívit bankovní pobočku, připravte si celou řadu nezbytných dokladů a spoustu volného času. I přesto, že se banky v posledních letech snaží omezit administrativní zátěž spojenou s vyřizováním úvěrových produktů, určitý čas transakci přeci jen strávíte. Máte-li zápis v registru dlužníků, raději do banky ani nechoďte. Nezbude vám, než se obrátit do nebankovního segmentu, který je vůči „problémovým“ klientům tolerantnější. Skvělým příkladem je půjčka od společnosti Home Credit.

Obratem až 150.000!

Společnost Home Credit patří k prověřeným nebankovním institucím, které si za svou dlouholetou působnost vydobyly určité renomé. Nabízí dostupný úvěr a to až do výše 150.000. O půjčku lze zažádat z pohodlí domova a nebudete potřebovat nic víc, než průkaz totožnosti a potvrzení o stálém příjmu. Nemusíte se však ničeho bát, Home Credit na bonitě příliš nelpí a poskytne vám menší finanční injekci i v případě, že máte na výplatní pásce zákonem stanovené minimum. Odpovědi na časté otázky najdete na webových stránkách pujckypresweb.cz.