Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Uncategorized

Masivnímu rozšíření současných reklamních placek pomohla éra hippies

Od doby svého vzniku na konci 19. století patřily celuloidové placky k oblíbenému artiklu propagace například sportovců či politiků. Využívaly se při volbách, k propagaci a rozšíření politických zpráv, k oslavě jubilea. Jejich předností byla možnost levné výroby a následně i koupě a vysoká efektivita sdělení, které placka propagovala.

Hippies používaly placky k vyjádření názoru

Zásluhu na tom, že placky stále existují a v průběhu let nezanikly, měly především umělci. Jako první využily placky ve vyšší míře květinové děti. V šedesátých a sedmdesátých letech minulého století, kdy se prosadilo hnutí hippies, byly placky využívány k identifikaci lidí vyznávajících podobný životní styl, ale také k vyjádření vlastního názoru a jedinečného pohledu na svět. Placky nosil i John Lennon a opravdu si je užíval. Dodnes lze najít celou řadu jeho fotografií, na kterých je zvěčněn s plackou na hrudníku. Johna chtěl každý napodobit, proto se placky rozmohly a k vyjádření vlastního názoru je můžete využít dodnes. Nechte si vyrobit placku na míru podle vlastního návrhu a řekněte to jinak. Připněte ji na hruď a řekněte, nemáte chuť si nasadit kulaté brýle?

Vyjádření životního postoje

I další léta plackám přála. S příchodem nového hudebního stylu, punku se placky staly nezbytnou součástí módy. I její účel se měnil. Móda se stala prostředkem k sebevyjádření a placky skvělým módním doplňkem, který tuto její funkci podpořil. Lidé mohli dát prostřednictvím placky jasně najevo, kterou kapelu poslouchají a jakou hudbu vyznávají. A ani zdaleka se nemuselo jednat o placku jednu. Někteří fanoušci byli schopni si hrudník plackami doslova opentlit.

Obliba klesla, ale stále se drží

Obliba placek od dob hippies sice poklesla, stále jsou však prostředkem k sebevyjádření, ale i vkusným módním doplňkem. Placky jsou skvělé také jako praktický dárek. Darujte placku jako dárek a zabalte tento dárek kreativně. Vždyť právě zabalení dárku vypovídá mnohé o vašem vztahu k obdarovanému a o tom, jak moc vám na něm záleží. Vtipně a vkusně zabalená placka dokáže udělat mnohem větší radost než drahý dárek, který obdarovanému předáte jen v dárkové taštičce. Myslete na to a dejte do balení srdce.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.