Splňte si sen o dokonalém bydlení

Splňte si sen o dokonalém bydlení

Toužíte po dokonalém bydlení, ale máte pochybnosti o tom, zda ho vybraná stavební firma zvládne realizovat podle vašich představ? Neriskujte komplikace a vsaďte na někoho, kdo má v oboru letité zkušenosti. Obraťte se na stavební firmu ŠMAK s.r.o., která jako samostatná subjekt působí již od roku 1993 a předtím spolupracovala formou závodu u soukromé firmy. Zakládající jednatelé firmy mají za sebou nejen realizaci občanských a bytových staveb, ale také staveb inženýrského charakteru a průmyslových objektů. Zkrátka a dobře mají veškeré předpoklady k tomu, aby proměnili vaše sny ve skutečnost.

Stavební firma Šmak působí na celém území České republiky a o realizaci staveb na klíč se stará zhruba 150 pracovníků, kteří se nezastaví ani během víkendu. Pro vás to znamená jediné – mnohem kratší dobu výstavby, než s jakou můžete počítat u konkurence. Technické zázemí tvoří kvalifikovaní technici, kteří se starají o perfektní organizaci práce a to jak v předvýrobní fázi, tak při vlastní realizaci.

Firma ŠMAK disponuje vlastním objektem s kancelářemi, dílnami, sklady a stavebním dvorem a využívá vlastní dopravní prostředky a lehkou a střední mechanizaci. Od samého počátku staví na solventnosti a dává klientům pocit jistoty. Nejvýznamnějším argumentem jsou ovšem početné reference, mezi kterými nechybí rodinné domy, ale ani mnohem náročnější stavby.

Za zmínku stojí i povedené developerské projekty – Rodinné domy Březina a Bytový dům Ráječko. Obec Březina se nachází v klidné lokalitě nedaleko Brna a projekt zahrnuje 7 třípodlažních řadových domků, 4 rodinné dvojdomky a jeden samostatně stojící rodinný dům. Obec Ráječko leží přibližně 3 km od Blanska a v rámci bytového domu je k dispozici 16 bytů. Březina a Blansko jsou součástí CHKO Moravský Kras a u obou projektů můžete počítat s vysokým standardem bydlení a velmi dobrou občanskou vybaveností.

Další důležité informace o stavební firmě ŠMAK, včetně seznam nejdůležitějších referencí a vizualizací developerských projektů najdete na webu www.smak.cz.

Publikováno: 16. 07. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: stavební firma | stavební firma šmak