Účetnictví prý patří mezi nejperspektivnější obory

Účetnictví prý patří mezi nejperspektivnější obory

Přestalo vás naplňovat stávající zaměstnání? Toužíte po lepších platových podmínkách, ale nejste si jistí, na který z atraktivních oborů přesedlat? Pokud vám není proti srsti kancelářská práce, mohli byste se vzhlédnout v účetnictví. Dobrých účetních je stále nedostatek a budete-li šikovní, nabídky na sebe nenechají dlouho čekat. Ještě předtím, než se vydáte do světa aktiva pasiv se však nevyhnete příslušnému kurzu. Ten se vám bude hodit i v případě, že již povědomí o vedení účetnictví máte. Vzhledem k neustále se měnící legislativě rozhodně nebude od věci, když si problematiku osvěžíte a načerpáte nové informace.

Konečně záživné účetnictví

Rekvalifikační kurzy účetnictví jsou vhodné nejen pro zájemce o tuto profesi, ale i ty, kteří chtějí získat v této oblasti přehled. Mezi velmi zajímavé alternativy patří kurzy, které pořádá Centrum služeb pro podnikání. Lekce vedou zkušení kantoři s vysokoškolským vzděláním nebo letitou praxí v oboru. Kurzy jsou koncipovány v menších skupinách a lektoři se věnují studentům individuálně. Lektoři kladou důraz na procvičování probrané látky a dávají dostatek prostoru dotazům.

Základy to teprve začíná

Prostřednictvím kurzu „základy účetnictví“ získáte přehled v oblasti účetnictví a osvojíte si dovednost účtovat. Seznámíte se se základy daňového systému a budete moct vykonávat profesi účetní případně obdobné ekonomické obory. Na kurz lze navázat účetnictvím pro pokročilé a účetnictvím pro seniory, kde si své znalosti prohloubíte. Na výběr jsou i další specifické kurzy, po jejichž absolvování, stejně jako po absolvování výše zmíněných účetních kurzů, získáte oficiální osvědčení. Po ukončení kurzů můžete využít konzultace e-mailem a doptat se na to, co vám nebylo úplně jasné. A abychom nezapomněli – v rámci každého kurzu dostanete k dispozici také studijní materiály, které vám zvládnutí látky maximálně usnadní. Není co řešit, aktiva a pasiva čekají!

Publikováno: 29. 11. 2012

Kategorie: Práce

Autor: Adam

Tagy: kurzy účetnictví | rekvalifikační kurzy účetníctví | účetnictví