Stmívatelné LED žárovky: Praktické, úsporné a stylové řešení

Stmívatelné LED žárovky: Praktické, úsporné a stylové řešení

Někteří tvorové se bez světla dost dobře obejdou, ale my lidé do této skupiny rozhodně nepatříme. Naopak se musíme postarat o to, abychom měli doma optimální osvětlení, které nás udrží v psychické pohodě a postará se o pohodovou atmosféru. Rozhodování mezi slabšími a silnějšími zdroji však není jednoduché, protože v praxi záleží na konkrétní situaci - někdy je příjemnější přítmí, jindy naopak vyžadujeme mnohem více světla. Problém lze vyřešit poměrně elegantním způsobem, a to pomocí regulovatelné neboli stmívatelné LED žárovky.

Objevte výhody LED osvětlení

Moderní LED osvětlení se těší stále větší oblíbě. Pořizovací cena průběžně klesá a návratnost investice je stále rychlejší. LED žárovky nabízí vysoký výkon, velmi nízkou spotřebu, odolnost a vynikající estetické vlastnosti. Vydávají maximální jas ihned po zapnutí, a to v přirozené barvě. A přihodíme-li k těmto argumentům také možnost stmívání, v podstatě není co řešit. Montáž je naprosto standardní. Tip: Chcete ušetřit až několik tisíc korun ročně? Vyměňte všechny staré zdroje za nové LED žárovky. Navíc nebudete muset po několik dlouhých řešit další výměnu – životnost kvalitních zdrojů se pohybuje v desítkách tisíc hodin.

Využití stmívatelných LED žárovek v praxi

Stmívatelné LED žárovky jsou jako stvořené do interiérů, ve kterých je žádoucí regulace intenzity světla v závislosti na denní době nebo nárocích na momentální míře osvětlení. Může se jednat o obývací pokoj, ložnici, předsíň, chodbu či kteroukoliv jinou místnost, ve které vyžadujete různou intenzitu osvětlení. Stačí letmý dotek tlačítka na stmívači a je to. Tlumené světlo, chutná večeře a vhodně zvolená hudba zajistí romantickou atmosféru tak hustou, že by se dala krájet...

Kde nakupovat?

A kde regulovatelné LED žárovky seženete? Kvalitní produkty za super ceny najdete na www.svitime.eu. Kromě stmívatelných svítidel nabídka čítá také klasické LED světelné zdroje. Internetový obchod provozuje zavedený prodejce PS – světelné zdroje s.r.o., který má veškeré zboží skladem.

Publikováno: 13. 04. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: stmívatelné led osvětlení | stmívatelné led žárovky