Víme, jak na efektivní čištění a ochranu fasády. Dokonce i od graffiti!

Víme, jak na efektivní čištění a ochranu fasády. Dokonce i od graffiti!

Fasáda je vizitkou každého domu. Postupem času ale začne ztrácet svůj původní lesk a málokdo tuší, že jí ho lze poměrně jednoduše navrátit. Špína z prachu, smogu a kyselých dešťů, ale také graffiti – pro odborníky z firmy AXIOM REAL denní rutina, kterou díky letité praxi a špičkových systémům torbo zvládají na jedničku.

Komplexní servis v oblasti čištění povrchů staveb

Atmosférické nečistoty dokáží fasádě pořádně zatopit. Vytvoří na ní povlak, který voda nesmyje, ale i s tím si AXIOM REAL dokáže poradit. Nežádoucí nečistoty odstraní za pomoci speciálních čistících prostředků, které jsou určeny pro všechny typy fasád, stavebních materiálů a střešních krytin. Zákazníci, kteří chtějí předejít dalšímu znečištění, mohou využít nátěr ochrannými hydrofobními a oleofobními prostředky.

Lze fasádu vyčistit od organických nečistot?

A jak se vypořádat s organickými nečistotami v podobě plísní, řas, mechů či hub? Velmi jednoduše. I v jejich případě stačí aplikace osvědčených postupů a speciálních prostředků. Fasáda bude jako nová a vydrží tak po několik let. A protože firma AXIOM REAL nabízí opravdu komplexní čištění nezávisle na typu povrchu (cihla, hliník, žula, umělý kámen, mramor, zateplené a barevné fasády atd.), můžete ji kontaktovat také kvůli čištění hliníkové či nerezové konstrukce, čištění zámkové dlažby nebo speciálního hloubkového čištění schodů a podlah. O pomoc si můžete říct také v souvislosti s odstraněním starých nátěrů a to až do 20 vrstev. Odstraňovače barev si zvládnou až 20 vrstev a to ze všech minerálních podkladů, ze dřeva i kovů.

Jak odstranit graffiti?

Zmínili jsme, že AXIOM REAL nabízí také odstraňování graffiti. Pokud se vše fasáda stala veřejnou galerií moderního (ne)umělce, který ji „vylepšil“ sprejem nebo fixem, nezoufejte. Pracovníci umí odstranit graffiti z přírodních i umělých materiálů a následně zajistí efektivní ochranu před dalším případným útokem vandala. V případě vašeho zájmu aplikují preventivní antigraffiti nátěr, který výrazně usnadní čištění posprejované fasády. Antigraffiti nátěr (AXIOM REALnabízí několik systémů s až 6-ti letou zárukou!) lze aplikovat až do výšky cca 3 metrů a vytvoří na povrchu ochrannou vrstvu, která zabrání, aby se barva ze spreje nedostala do podkladu. AXIOM REAL využívá pouze vysoce kvalitní a prověřené nátěry od předních výrobců. Antigraffiti nátěry mají hydrofobní efekt, zanedbatelnou nasákavost a nelpí na nich špína. Po aplikaci se vzhled fasády nijak nezmění a nátěr v žádném případě nezhorší její prodyšnost. A co když bude sprejer zkoušet vaši trpělivost a vyřádí se na vaší fasádě pokaždé, co ji necháte vyčistit? Žádný strach. Společně s antigraffiti nátěrem získáte až tříletou údržbu fasády zdarma. Po uplynutí lhůty budete moct službu nadále využívat za pouhých 500 Kč měsíčně. A pozor, zaměstnanci firmy AXIOM REAL pracují non stop a budou u vás do 12 hodin od nahlášení.

Mobilní tryskání – pískování systémy torbo

Společnost AXIOM REAL disponuje systémy torbo, které eliminují prašnost o 95 % a mají široké spektrum využití. Používají se k tryskání a čištění cihel a sklepů, odstraňování nátěrů a omítek, tryskání ocelových konstrukcí apod. Tryskače torbo nevyžadují zvláštní pomocné konstrukce zabraňující víření prachu a lze je využívat i v zastavěných částech města. Jejich provoz je ekonomicky a obejde se bez přípojky energie. Ať už jsou vaše požadavky ohledně čištění a ochrany fasády nebo jiných povrchů jakékoliv, na AXIOM REAL se můžete vždy plně spolehnout. Firma si během své mnohaleté působnosti vybudovala pozici renomovaného specialisty, na kterého se ročně obrátí stovky soukromých majitelů, družstva, společenství vlastníků, družstev a správců nemovitostí. Další informace najdete na www.ars.cz.

Publikováno: 01. 09. 2014

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: čištění fasád praha | jak odstranit graffiti | tryskání fasád praha