Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Thajské masáže vás zbaví bolestí i stresu. Jakou si vybrat?

Uvolnění pro svaly krční páteře, zad, nohy, klouby a chodidla. Psychický relax, vypnutí a zapomenutí na všechny starosti všedních dnů. Tohle vám přinese thajská masáž. Původní léčebné techniky ajurvédské medicíny jsou opravdu téměř zázračné, pokud je masérka dobře ovládá.

Chcete-li zažít thajské masáže se vším všudy, vydejte se do masážního salonu, kde masírují opravdové Thajky. Original Thai Massage zažijete třeba v salonu LANNA K. Na první pohled vás však nejspíš překvapí výběr masáží. Kterou zvolit?

Tradiční thajská masáž

Dobrá volba pro začátek. Její podstata spočívá ve vyvíjení tlaku na dobře známé akupresurní body, šlachy a svaly. Masérka používá dlaně, prsty, chodidla, kolena i lokty. Vám se zlepšuje krevní oběh, posiluje nervový systém, vylepšuje pohyblivost kloubů. Při masáži ležíte na matraci ve volném oblečení, případně spodním prádle.

Thajská olejová masáž

Pokud se k tomu všemu výše popsanému přidají ještě prvky z indické ajurvédy, dostaneme thajskou olejovou masáž. Má podobné účinky jako klasická thajská masáž, navíc je skvělou prevencí před nemocemi, protože posiluje imunitu. Jde o jemnější formu masáže, na akupresurní body se vyvíjí menší tlak a používají se esenciální oleje. Z tohoto důvodu při této masáži nemůžete být oblečení ani ve volném oblečení.

Relaxační olejová masáž

Chcete si skutečně užít voňavé aromatické oleje s příjemnými účinky na pokožku? Pak se vydejte na relaxační aroma olejovou masáž. Je skvělá, pokud chcete opravdu relaxovat, zbavit se stresu, napětí a únavy. Kromě toho si můžete sami vybrat vůni esenciálního oleje. Upřednostníte čerstvé květy, kokos či třeba levanduli? Masáž je výborná pro všechny, kteří jdou na thajskou masáž poprvé, protože 100% potěší vaše smysly.

A kam se na tyto masáže vydat? Salon LANNA K poskytuje thajské masáže Praha na Vinohradech (provozovny Vinohrady, Bělehradská) a v Libni.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *