Střední škola cestovního ruchu Arcus Praha - renomovaná instituce patří k nejlepším svého druhu

Střední škola cestovního ruchu Arcus Praha - renomovaná instituce patří k nejlepším svého druhu

Máte doma školáka, kterého čeká přestup ze základní na střední školu? Ulehčete mu jeho rozhodnutí a pomozte mu vybrat instituci, která mu poskytne kvalitní vzdělání v atraktivním oboru s budoucností. Líbilo by se mu pracovat v cestovním ruchu? V tom případě mu doporučte soukromou střední školu Arcus, která je držitelem „Zlatého certifikátu kvality“ uděleného ministerstvem školství.

Instituce, která žákům poskytne vzdělání i praxi

Střední škola cestovního ruchu Arcus má v Praze zvučné jméno a patří k nejlepším institucím svého druhu. Po absolvování čtyřletého studia zakončeného maturitní zkouškou jsou studenti připravení na navazující studium na vysoké nebo vyšší odborné škole, ale také na okamžitý nástup do zaměstnání v oboru. Pro mimopražské studenty je zajištěno ubytování na internátě.

Prim hrají odborné předměty, o výuku se starají odborníci

Pražská střední škola cestovního ruchu klade důraz na výuku cizích jazyků, výpočetní techniky a odborných profilujících předmětů (např. technika a ekonomika cestovního ruchu, průvodcovství, základy práva, psychologie, obchodní korespondence, zeměpis a další). Kantoři preferují individuální a tvůrčí přístup a vedou studenty k samostatné práci. O výuku se starají tak externí odborníci z praxe a vysokoškolští učitelé. Přečtěte si, jaké má střední škola Praha kritéria přijímacího řízení.

Jediná škola, která má vlastní cestovní kancelář

Žáci se v rámci praxe seznámí s činností hotelů a cestovních kanceláří. Zároveň se podílí na činnosti skutečné cestovní kanceláře Arcus a dostanou šanci využít znalosti při tvorbě nového katalogu, plánování obchodní strategie či vývoji webových stránek. Na vlastní kůži poznají, jaké je být zaměstnancem/vedoucím CK, vyzkouší si přímý kontakt s klienty a další praktické aspekty studia. Za svůj podíl na rozvoji školní cestovní kanceláře dostávají studenti motivační finanční ohodnocení.

Špičkové zázemí, na které studenti nedají dopustit

Tak co vy na to? Střední škola cestovního ruchu Arcus Praha je tak trochu jiná než ostatní vzdělávací instituce. Studium není jen o „biflování“ teorie a naopak je vyváženo bohatou praxí. Budova školy disponuje moderním vybavením a každý student dostává na začátku svého studia tablet iPad Mini. Vzhledem k tomu, že je v objektu Wi-fi síť, mají studenti nepřetržitý přístup k informacím na internetu. Chcete se dozvědět vše potřebné? Zamiřte na www.arcus9.cz.

Publikováno: 20. 09. 2014

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam

Tagy: střední škola cestovního ruchu Praha