Pomůžeme vám ušetřit tisíce za povinné ručení

Pomůžeme vám ušetřit tisíce za povinné ručení

Vlastnictví automobilu je spojeno s mnoha příjemnými zážitky za volantem, stejně jako s nepříjemnostmi v podobě nekonečných nákladů za pohonné hmoty, opotřebené náhradní díly a povinné ručení. Cenu benzinu snížit neumíme a opotřebení vašeho vozu závisí na vašem řidičském umění. Poradíme vám však, jak ušetřit několik tisíc korun za zmíněné zákonné pojištění vozidel. Celý proces je poměrně jednoduchý a nezabere vám víc, než několik desítek minut volného času. Pohodlně se usaďte, vše se dá zařídit z pohodlí domova a to bez toho, aniž byste museli složitě počítat, která pojišťovna nabízí nejlevnější pojištění.

Jak dlouho máte současné pojištění?

Liberalizací trhu se situace s pojištěním radikálně změnila. Doby, kdy si monopol na sjednávání povinného ručení držela jediná instituce, jsou dávno pryč a i vy máte možnost využít výhodnější podmínky, jež nabízí konkurence. Pokud jste sjednávali povinné ručení před několika lety, pravděpodobně není zdaleka tak výhodné, jako jiné pojistné produkty, které nabízí jiné pojišťovny. Nabízí se však otázka, jak zjistit, které pojištění je skutečně nejvhodnější. Máte dvě možnost – sjednat si osobní schůzku s agenty jednotlivých pojišťoven a nechat se zviklat naučenými frázemi, nebo si nechat objektivně porovnat jednotlivé produkty online na TopSrovnani.cz. Portál umožňuje rychlou kalkulaci pojistek a nabídne vám ideální řešení. Budete tak ihned vědět, kolik můžete ušetřit a navíc nebudete nuceni trávit čas osobními schůzkami s pojišťováky.

Jak to funguje?

Online srovnání povinného ručení je velmi snadné. Do připraveného formuláře zadáte údaje o vás a vašem vozidel a na jejich základě vám aplikace vypočítá nejvýhodnější variantu. Nové povinné ručení lze sjednat stejně jednoduše. Většina institucí za vás vyřídí formality a pomůže vám vypovědět starou smlouvu. Vyřízení je rychlé a obratem obdržíte mailem dočasnou zelenou kartu. Tištěná vám bude odeslána následující pracovní den poštou. Pokud si i přesto nebudete vědět rady, můžete využít zákaznickou linku. Ochotná podpora vám s realizací nové pojistky pomůže a vy se budete radovat z kvalitnějších a hlavně levnějších služeb. Neplaťte za pojištění vozidla více, než doopravdy musíte a využijte TopSrovnani.cz