Stylové e-cigarety pro všechny

Stylové e-cigarety pro všechny

Design pronikl i mezi e-cigarety a hraje při výběru přístroje poměrně velkou roli. Především dámy upřednostňují stylové provedení před výkonem. Na trhu jsou však v současné době i výrobky, které splňují jak výkonnostní tak designové požadavky. V minulosti bylo nutné se rozhodnout, jestli dáváte přednost výkonné e-cigaretě nebo, jestli chcete stylovou hračku. S postupem technologií si však můžete dopřát oboje. Výrobci se v současné době předhání v tom, kdo nabídne hezčí a vymakanější e-cigaretu.

Slimky

Slimky byly průkopnice designových e-cigaret. Vypadaly vždy vkusně a elegantně, ale vapeři, kteří si potrpí na výkon, z nich úplně nadšení nebyli. Elektronické „slimce“ není místo na velké baterie, které zajišťují dlouhý provoz a bohatý dým. Nicméně je na místě říci, že i dnes si slimky najdou své fanoušky, především mezi dámami. Vaperky, které si potrpí na estetickou stránku a kompaktní rozměry je hojně využívají i v současnosti. Slimka se pohodlně vejde do dámské kabelky, plesového psaníčka, ale i kufříku. Skladnost patří mezi její největší výhody. Ženy si ovšem pochvalují také nízkou váhu, která je s ostatními modely e-cigaret nesrovnatelně nižší. Slimkám často chybí možnosti nastavení proudění vzduchu a dalších funkcí. Často chybí i displej, kde byste mohli vidět stav baterie.

Gripy

Na opačném pólu stojí gripy, které si vybírají zkušení vapeři. Gripy mají velký výkon a produkují hodně kouře. Nastavit si na nich můžete i množství pokročilých funkcí. Musíte u nich však počítat s robustnějším tělem, protože mají větší baterii, která se stará o jejich výkon. I u Gripů výrobci v současnosti myslí na design. Často nabízejí i propracované detaily, které vás jistě zaujmou. Jejich větší tělo nabízí prostor pro zajímavé grafické zpracování. Kovové gridy nabízejí například možnost gravírování a vytvoření vlastního osobitého designu.

E-cigarety nové generace

I u běžných e-cigaret můžete pozorovat příklon k designovému zpracování. Běžně si můžete koupit elektronické cigarety, které se plní cartrigemi, tedy patronami s e-liquidem. Ty pouze zacvaknete do přístroje a během chvilky můžete vapovat. Důmyslný systém jejich náplní se postará o to, abyste se při vyměňování nepotřísnili. Nemusíte se tedy bát vzít si elektronickou cigaretu kamkoliv s sebou. Díky tomu také můžete dle libosti měnit příchutě a vždy si bez obav vychutnat tu, na kterou máte zrovna chuť. Jejich výkon je poměrně slušný, takže neurazí ani zkušenější vapery. Navíc vypadají velmi pěkně a seženete je hned v několika barvách. Výhodou je i jejich kompaktnost, díky níž je můžete nosit pohodlně v kapse u kalhot či košile nebo v malé kabelce. E-cigarety vás však informují o stavu baterie, většinou prostřednictvím LED diody. Vždy tedy víte, jak dlouho vám baterie ještě vydrží. Díky široké nabídce na trhu s elektronickými cigaretami se dnes již nemusíte rozhodovat mezi výkonem a designem. Klidně si můžete dopřát elegantní a přesto výkonnou e-cigaretu. Konečný výběr je tedy závislý jen na vašem vkusu.

Publikováno: 25. 06. 2020

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam