Moderní a "bezúdržbový" vozový park? Vyzkoušejte operativní leasing

Moderní a "bezúdržbový" vozový park? Vyzkoušejte operativní leasing

Pro spoustu lidí není auto pouhým dopravním prostředkem, který slouží k dopravě z bodu A do bodu B. Vůz často využíváme i k upevnění své image. Vzhledem ke svému postavení si leckdo nemůže dovolit jezdit ve starém vozidle, jež by na klienty a partnery neudělalo dobrý dojem. Máte to podobně a potřebujete více než "jen" spolehlivý automobil? Pokud vaše firma prosperuje, zřejmě tušíte, že vozový park musí odpovídat úrovni vašeho podnikání.

Proč je výhodnější obnovit vozový park?

Zda se rozhodnete investovat do nového vozového parku, nebo budete i nadále jezdit v méně reprezentativních, hůře vybavených a méně bezpečných vozech, je na vás. Druhá varianta se však nemusí vyplatit. Ale proč vůbec uvažovat no obměně firemní flotily z reprezentativních důvodů? Ať chceme nebo ne, klienti a obchodní partneři často dávají na první dojem a přestárlé auto příliš ho dobrý neudělá. Nákup nového vozu je tedy více než praktický. V novém automobilu se vám bude jezdit komfortněji - stačí si vybrat reprezentativní model, který je bezpečný a překypuje výbavou. Máte-li vybranou značku a typ nového auta, zbývá promyslet financování.

Díky operativnímu leasingu se nemusíte vydávat z peněz

Můžete platit v hotovosti, ale ruku na srdce – proč dávat najednou tolik tak vysokou částku, když lze využít výhodné financování? Nabízí se například leasing. Vyplatí se vám? Poraďte se se svou účetní a dejte si leasing aut do nákladů. Leasing je velmi oblíbený způsob financování, nicméně neřeší zásadní problém. V případě klasického leasingu bude vaše auto za pár let opět staré a dostanete se do stejné situace. Vše vyřeší takzvaný operativní leasing, který funguje na principu dlouhodobého pronájmu vozidla. Vše bez rizik, která jsou spojena s jeho financováním a provozem. Velmi oblíbený je například operativní leasing Škoda od Autocentra BARTH - jednoho z největších prodejců aut v České republice.  Zahrnuje široké spektrum služeb a umožní vám jezdit v reprezentativních automobilech, jako kdyby byly vaše - jen bez obvyklých starostí souvisejících s provozem. A bez nepříjemného pocitu ze ztráty zůstatkové hodnoty.