Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Potřebujete reprezentativní vozový park?

Pro mnohé z nás není automobil pouhým dopravním prostředkem, který slouží k dopravě z bodu A do bodu B. Někteří lidí využívají svůj vůz k upevnění své image. Vzhledem ke svému postavení si zkrátka nemohou dovolit jezdit ve starém vozidle, protože by na své klienty a partnery neudělali dobrý dojem. Možná, že jste se do podobné pozice dostali i vy. Vaše firma začala prosperovat a přesto, že jste se svým vozem staršího data výroby spokojeni, tušíte, že neodpovídá stávající úrovni vašeho podnikání.

 

Je jen na vás, zda se rozhodnete investovat do nového vozu či nedbat na reakce okolí. Druhá varianta se však nemusí vyplatit. Ať chceme, či nechceme, lidé dávají na první dojem a ten váš starý vůz příliš dobrý neudělá. Nákup nového vozu je tedy nezbytný. Hlavně neříkejte, že vám bude starého auta líto. To, že sloužilo dobře ještě neznamená, že se vám v novém automobilu nebude jezdit komfortněji. Vyberte si reprezentativní limuzínu, která je bezpečná a budete se v ní dobře cítit. Máte-li vybranou značku a typ nového auta, zbývá promyslet financování.

 

Můžete platit v hotovosti, ale ruku na srdce – proč dávat najednou tolik tak vysokou částku, když můžete využít leasing automobilů? Poraďte se se svou účetní a dejte si leasing aut do nákladů. Leasing je velmi oblíbený způsob financování, avšak ve vaší situaci naráží na zásadní problém. Neměníte stávající vůz z důvodu, že kvůli staršímu datu výroby morálně nedostačuje vašim potřebám? Za dva, tři roky bude vaše auto opět staré a dostanete se do stejné situace.

 

Vše vyřeší takzvaný operativní leasing, který funguje na principu dlouhodobého pronájmu vozidla. Vše bez rizik, která jsou spojena s jeho financováním a provozem. Velmi oblíbený je operativní leasing od Hertz Lease, který zahrnuje široké spektrum služeb. V poplatku za pronájem vozidla je zahrnuto nejen povinné ručení a havarijní pojištění, ale také celodenní asistence v případě nehody, servisní poplatky, dálniční známky a podobně. Pro vás je však nejzajímavější fakt, že pronajatý vůz budete po stanoveném období obnovovat za nový. Nikdy nedojde k tomu, že budete jezdit starším vozidlem. Pro konkrétní informace o operativním leasingu neváhejte navštívit hertzlease.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *