Půjčka bez doložení příjmu a registru

Půjčka bez doložení příjmu a registru

Dostat se v dnešní době do finančních problémů není dvakrát složité. Stačí, aby rozpočet nabouralo několik neplánovaných výdajů a oheň je rázem na střeše. Tím spíš, pokud vám nikdo v okolí nemůže vypomoct půjčkou a v bance vám zavřou dveře, protože nemůžete doložit výši příjmu. A aby toho nebylo málo, máte z dřívější doby škraloup v podobě záznamu v registru dlužníků. Je vůbec možnost, že vám někdo solidní půjčí adekvátní částku bez doložení příjmu a registru? Máte štěstí, protože kvalitní úvěry tohoto typu skutečně existují.

Co je to půjčka bez doložení příjmu?

Nedílnou součástí schvalovacího procesu bývá kontrola bonity (schopnosti splácet). Žadatel musí doložit výši příjmu, na základě kterého pak věřitel posoudí, zda pro něj nepředstavuje příliš velké riziko. A zatímco banky a některé nebankovní společnosti potvrzení o výši příjmu striktně vyžadují, někteří poskytovatelé ochotně půjčí i nezaměstnaným (příp. lidem, kteří příjem mají, ale nejsou ho schopni doložit).

Jak rozeznat kvalitního poskytovatele od lichváře?

V tomto ohledu je nutní rozlišit kvalitní nebankovní společnosti a lichváře, kteří se chtějí přiživit na špatné finanční situaci ostatních lidí. Lichvářské společnosti poznáte tak, že sice nevyžadují potvrzení o příjmu, ale nevyhnete se ručení majetkem. Úrokové sazby a poplatky bývají astronomicky vysoké – bývají nastaveny tak, aby dlužník nebyl schopen hradit splátky včas a přišel o zástavu (nejčastěji nemovitost).

Smart půjčka bez doložení příjmu a registru

Na druhou stranu se říká, že kdo hledá, najde. A platí to i v případě nebankovní půjčky bez doložení příjmů, kterou poskytuje i několik renomovaných společnosti. Mezi ty nejznámější patří společnost JET Money s.r.o., o jejíž produkt s názvem Smart půjčka využilo již přes 100 000 lidí. Smart půjčka bez doložení příjmů se pohybuje ve výši od 5 000 do 50 000 Kč a doba splatnosti činí 8 – 13 měsíců. Jednoduchým výpočtem zjistíte, že splátky nejsou příliš vysoké a navíc si jejich výši určíte sami. Půjčky od JET Money je nastavena tak, aby byl proces schvalování rychlý a klienti mohli mít peníze k dispozici co nejrychleji. Z těchto důvodů věřitel nezkoumá registr dlužníků a nevyžaduje potvrzení o příjmu. Zároveň není nutné dokládat účel – peníze lze využít na cokoliv. Budete potřebovat pouze dva doklady, a to občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (např. pas, řidičský průkaz, rodný list nebo kartičku pojištěnce) Smart půjčka je k mání v rámci celé České republiky a vy ji můžete získat tak, že vyplníte online formulář na webu a vyčkáte, až se vám zavolá pracovník společnosti. Poté se dozvíte další podrobnosti a bude-li vaše žádost schválena, obdržíte peníze v hotovosti až domů.

Publikováno: 23. 04. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: půjčka bez doložení příjmu a registru