Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Profesionální vybavení lakoven, to je NAVER!

Provozujete autolakovnu nebo jiný průmyslový provoz a hledáte dodavatele profesionálního vybavení lakoven, které bude maximálně vyhovovat vašim individuálním potřebám? Něco bychom pro vás měli – obraťte se na společnost NAVER s.r.o., která se zabývá kompletní dodávkou zařízení pro nanášení nátěrových hmot formou nástřiku, přístrojů pro následné sušení a manipulaci. Skutečně nezáleží na tom, co potřebujete, brněnská společnost nabízí moderní a prověřené zařízení, které dlouhodobě využívají významní zákazníci jako BONATRANS GROUP a.s. Bohumín, ČMŽO, s.r.o. Přerov, WALTER MASCHINERI, s.r.o. Kuřim a spousta dalších spokojených klientů. Chcete se mezi ně zařadit i vy?

Spolupráce s NAVER s.r.o. není zajímavá jen z důvodu špičkového vybavení lakoven a techniky, která umožňuje aplikaci libovolné nátěrové hmoty. Jde především o komplexní péči o klienta, vynikajícímu servisnímu zázemí, skladů filtrů a náhradních dílů a rovnocennému přístupu. Profesionálové pro vás vypracují řešení na míru, které maximálně zefektivní výrobní proces. Společnost NAVER s.r.o. je na trhu od roku 1994 a během dvacetileté působnosti se dopracovala mezi špičku ve svém oboru.

Lakovací kabina od pro autolakovny i výrobce nábytku

NAVER dodává lakovací kabiny přímo na místo určení a v rámci dodávky zařízení zprovozní a odborně proškolí personál, který bude kabinu obsluhovat. A jak již zaznělo v úvodu, způsob využití nehraje roli, specialisté projektují lakovací kabiny pro automobilový a nábytkářský průmysl, stejně jako pro mnoho dalších odvětví. Každý projekt je individuální a vždy je navržen tak, aby byl i navzdory zadanému rozpočtu kvalitní, splňoval všechny zákonné normy a byl dodán v řádném termínu, včetně projektové dokumentace.

Lakovací box zefektivní výrobní proces

A proč je správně vyprojektovaný lakovací box tak důležitý? Protože výrazně zefektivní výrobní proces a splňuje všechny požadavky na hygienické a bezpečnostní předpisy. Spolupráce začíná prvotní konzultací, vypracování předběžného návrhu pro konkrétní pracoviště a zajištění dokumentace pro stavební povolení. Základní vybavení lakovací kabiny zahrnuje odsávací vzduchotechniku a kvalitní filtraci, která odpovídá požadavkům finální povrchové úpravy. Součástí boxu je také kompletní elektroinstalace s řídícím systémem a v rámci volitelného příslušenství ho lze doplnit o zařízení pro dopravu výrobků, obslužné plošiny, speciální stříkací techniku a další zařízení, které budete při výrobním procesu potřebovat. Chcete se dozvědět více? Podívejte se na webovou prezentaci www.naverbrno.cz.