Profesionální vybavení lakoven, to je NAVER!

Profesionální vybavení lakoven, to je NAVER!

Provozujete autolakovnu nebo jiný průmyslový provoz a hledáte dodavatele profesionálního vybavení lakoven, které bude maximálně vyhovovat vašim individuálním potřebám? Něco bychom pro vás měli – obraťte se na společnost NAVER s.r.o., která se zabývá kompletní dodávkou zařízení pro nanášení nátěrových hmot formou nástřiku, přístrojů pro následné sušení a manipulaci. Skutečně nezáleží na tom, co potřebujete, brněnská společnost nabízí moderní a prověřené zařízení, které dlouhodobě využívají významní zákazníci jako BONATRANS GROUP a.s. Bohumín, ČMŽO, s.r.o. Přerov, WALTER MASCHINERI, s.r.o. Kuřim a spousta dalších spokojených klientů. Chcete se mezi ně zařadit i vy? Spolupráce s NAVER s.r.o. není zajímavá jen z důvodu špičkového vybavení lakoven a techniky, která umožňuje aplikaci libovolné nátěrové hmoty. Jde především o komplexní péči o klienta, vynikajícímu servisnímu zázemí, skladů filtrů a náhradních dílů a rovnocennému přístupu. Profesionálové pro vás vypracují řešení na míru, které maximálně zefektivní výrobní proces. Společnost NAVER s.r.o. je na trhu od roku 1994 a během dvacetileté působnosti se dopracovala mezi špičku ve svém oboru.

Lakovací kabina od pro autolakovny i výrobce nábytku

NAVER dodává lakovací kabiny přímo na místo určení a v rámci dodávky zařízení zprovozní a odborně proškolí personál, který bude kabinu obsluhovat. A jak již zaznělo v úvodu, způsob využití nehraje roli, specialisté projektují lakovací kabiny pro automobilový a nábytkářský průmysl, stejně jako pro mnoho dalších odvětví. Každý projekt je individuální a vždy je navržen tak, aby byl i navzdory zadanému rozpočtu kvalitní, splňoval všechny zákonné normy a byl dodán v řádném termínu, včetně projektové dokumentace.

Lakovací box zefektivní výrobní proces

A proč je správně vyprojektovaný lakovací box tak důležitý? Protože výrazně zefektivní výrobní proces a splňuje všechny požadavky na hygienické a bezpečnostní předpisy. Spolupráce začíná prvotní konzultací, vypracování předběžného návrhu pro konkrétní pracoviště a zajištění dokumentace pro stavební povolení. Základní vybavení lakovací kabiny zahrnuje odsávací vzduchotechniku a kvalitní filtraci, která odpovídá požadavkům finální povrchové úpravy. Součástí boxu je také kompletní elektroinstalace s řídícím systémem a v rámci volitelného příslušenství ho lze doplnit o zařízení pro dopravu výrobků, obslužné plošiny, speciální stříkací techniku a další zařízení, které budete při výrobním procesu potřebovat. Chcete se dozvědět více? Podívejte se na webovou prezentaci www.naverbrno.cz.

Publikováno: 17. 05. 2014

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: lakovací boxy | lakovací kabiny | vybavení lakoven