Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Lifestyle

Svatby podle stylů

Někdo má rád pestré barvy, někdo jiný zase něžnost a přirozenost. Proto není žádným tajemstvím, že ve světě svateb je mnoho odlišných stylů, které především uspokojí nároky a očekávání nastávajících novomanželů. U příprav svateb záleží na každém detailu, ať už se jedná o svatební šaty, oblek, svatební tabuli, květiny či dokonce svatební potahy na židle. Vše má své kouzlo a přesně zapadá do stylu jaký si novomanželé přejí.

Nejpopulárnější a nejoblíbenější svatební styly

  • Vintage – jednoznačně patří mezi nejoblíbenější svatební styl, díky své jemnosti a pohodlí, ale především nádechem retra. Klíčové prvky jsou pivoňky, růže, dřeviny, jemnost ptačích pírek. Svatební šaty nevěsty jsou jednoduché, většinou jemně prokladany krajkou a mohou mít narůžovělý nádech. Dekorace a doplňky jsou spíše přírodní a jednoduché. Nechybí samozřejmě pivoňky a růže jako dekorace. Většinou pro zachování celkového vintage stylu se volí svatba na zámcích.

  • Rustikální styl – taktéž nazývána jako venkovská. Tento styl provází hlavně přírodní zdroje, proto je většina dekorací z materiálu jako je dřevo, sláma, luční kvítí apod. V tomto stylu se především provádí obřady venku, někde na louce či v lesíku. Svatebčané se většinou obléknou pohodlně, tak samo jako nevěsta se ženichem. Nevěstinu hlavu zdobí květinová čelenka a výzdoba svatební tabule je jednoduchá a prostá. Svatební potahy na židle mohou být z jemné tkané přírodní směsi, které tomuto stylu dodají kouzlo.

  • Zahradní párty – ne tak známá, ale také oblíbená je zahradní párty svatba. Tento styl svatby závisí hlavně na počasí. Charakterizují ho velké bílé stany, lampiony, plno květin a dekorace podle vlastního uvážení. Především jde o svatbu, pro novomanžele vyhledávané v případě, že chtějí svůj den D oslavit jen se svými nejbližšími přáteli a rodinou bez velkého plánování. I na takové svatbě se mohou objevit krásné doplňky, jako například svatební potahy na židle, květinová výzdoba a co teprve lampiony. Ty dokážou přivodit tu pravou romantickou atmosféru.

  • Glamour – tento styl svateb je přesným opakem těch předchozích. Vyznačuje se především honosností, třpytem, leskem a dokonalosti v každém detailu. Nevěsty mívají honosně zdobené šaty. U výzdoby neplatí, že v jednoduchosti je krása, ale právě naopak. Svatební tabule, svatební potahy na židle, ubrousky jsou zdobeny většinou zlatou nití a květinová výzdoba bývá především z růží.

Pro více inspirace navštivte on-line půjčovnu od gregorevent.cz, kde najdete mnoho krásných dekorací různých stylů, barev a provedení, které určitě budou to pravé pro Váš den. Rádi s vámi zkonzultují vaše požadavky a představy o dokonalé svatbě vašich snů. Přejeme vám oběma hodně štěstí k vašemu svatebnímu dni.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *