Nejlepší kuchyňská studia v Brně. Aneb u koho pořídíte tu nejlepší kuchyni?

Nejlepší kuchyňská studia v Brně. Aneb u koho pořídíte tu nejlepší kuchyni?

Dnešní článek jsme se rozhodli věnovat obyvatelům Brna, kteří se v dohledné době chystají na rekonstrukci kuchyně. Patříte do zmíněné „cílovky“ i vy, ale nemůžete se rozhodnout pro konkrétní kuchyňské studio? V tom případě vám ušetříme spoustu času několika následujícími tipy! Na úvod trocha teorie. Má-li vaše budoucí kuchyně vypadat k světu, rozhodně výběr kuchyňského studia nepodceňujte. V Brně jich působí celá řada, což se sice na první pohled jeví jako výhoda (aneb je z čeho vybírat). Na druhou stranu strávíte spoustu času obcházením jednotlivých showroomů a konzultacemi s prodejci. Pokud se vám ale podaří oddělit zrno od plev na začátku celého procesu, ušetříte si spoustu času a starostí. Takže k věci, které kuchyně Brno patří k těm nej?

Kuchyňské studio Hanák

Hanák je známá značka, která se na trhu drží od roku 1990. Nabízí poměrně luxusní řešení, které uspokojí i náročnější zákazníky. Na druhou stranu je často kritizována za špatný poměr ceny a kvality. Což o to, kuchyně Hanák špičkové jsou, nicméně některá kuchyňská studia nabízí srovnatelnou kvalitu za výrazně nižší cenu.

Kuchyně Oresi

Chcete pěknou a cenově dostupnou kuchyni? Právě to totiž nabízí firma Oresi. Budete se však muset smířit s nižší kvalitou materiálů, kvůli které jsou sektorové kuchyně Oresi kritizovány v některých internetových diskuzích. Průměrnému zákazníkovi má Oresi hodně co nabídnout.

Kuchyně Gabon

Na závěr jsme si nechali méně známé kuchyňské studio, které v Brně působí od roku 1992. V podstatě by stačilo zmínit, že kuchyně Gabon slaví úspěchy také v Německu, Rakousku a Švýcarsku, kde jsou zákazníci v mnoha ohledech náročnější než Češi. Kuchyně Gabon vynikají designem, materiály i zpracováním. Ceny jsou příjemné a potěší i široké spektrum služeb. Kvalifikovaní pracovníci se postarají o vše od počátečního návrhu až po úklid po dokončení prací. Na fotogalerii realizovaných praxí se můžete podívat na www.gabon.cz.

Publikováno: 07. 02. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: kuchyně brno