Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Závěsy jsou pořád v kurzu. Vypadají však trochu jinak, než jste zvyklí…

Navzdory širokému spektru moderních stínících prvků jsou závěsy stále v kurzu. Na druhou stranu si s těmi, které naše okenice zdobily před deseti, dvaceti lety, příliš podobné nejsou. Mají svěží design, díky kterému jsou estetičtější než kdy dříve. Se ostatními stínícími systémy je lze efektivně kombinovat a dosáhnout tak mnohem útulnějšího celku. Pojďte se s námi podívat na aktuální nabídku závěsů společnosti Bematech, která patří mezi přední tuzemské výrobce a zkuste si představit, jak by se vyjímaly u vás doma…

Bematech jsme vám představili již v minulosti v souvislosti s bohatou nabídkou designově vyvedených a pečlivě zpracovaných látkových rolet. Článek bychom mohli utnout a v resumé napsat podobný verdikt také o závěsech. I v jejich případě totiž můžete počítat s pečlivě ušitými látkami a vyspělým technickým zavěšením. Kromě toho je lze zkombinovat s motorovým ovládáním a manipulovat s nimi třeba z pohodlí sedačky.

Závěsy od Bematech se vyrábí z mnoha druhů neprůhledných a neprůsvitných látek, které nepropouští světlo. Průhledné a poloprůhledné mezi nimi nenajdete – primární funkcí závěsů je zatemnění. V případě průhledných a poloprůhledných látek hovoříme o záclonách. Další a neméně podstatnou funkcí závěsů je i tepelná izolace. Přes zacloněná okna uniká méně tepla, což vede k nižší spotřebě tepla.

Bematech letos výrazně rozšířil nabídku o další typy skladů a momentálně nabízí devět typů provedení. Všechny varianty lze zkombinovat s libovolnou látkou z katalogu, který si můžete prohlédnout zde. Máte-li speciální požadavky, můžete si nechat závěsy vyrobit z vlastní dodané látky. Předtím, než provedete objednávku, však doporučujeme prověřit, zda je vaše látka pro výrobu závěsu vhodná. Můžete zaslat výrobci vzorek k posouzení. V nabídce nechybí ani závěsy s podšívkou a oboustranné závěsy, které jsou ideální optickou bariérou pro rozdělení větší místnosti. Za zmínku stojí i kolekce INSIDE, která pochází od výhradního dodavatele z Belgie.

Aktuální nabídku závěsů a další stínící techniky si můžete prohlédnout na webu bematech.cz, nebo na vlastní oči v některém z showroomů.

Bematech